Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tapk bendraamžių švietėju!
event 2018-09-26 domain Žinauviska.lt

Tapk bendraamžių švietėju!

Junkis prie beveik metus truksiančios įdomių žinių, tarptautinių draugysčių ir nuotykių kupinos kelionės, kurios metu turėsi galimybę mokytis iš geriausių kritinio mąstymo bei medijų žinovų iš Lietuvos bei užsienio šalių! Baigęs bendraamžių švietėjų programą suprasi, kaip funkcionuoja valstybių ir korporacijų propagandos mašinos, mokėsi atpažinti, kai tave vedžioja už nosies užsakyta ir nepatikima informacija, atskirsi užsakytus straipsnius ir propagandą nuo patikimos informacijos, sužinosi kaip nepakliūti ir kaip atpainioti manipuliacijų pinkles.

Bendraamžių švietėju tapsi dalyvaudamas 2 mokymuose: 2018 m. spalio 4–8 d. ir spalio 24–28 d. Sugrįžęs turėsi galimybę save išbandyti ir eksperto amplua – padedamas jaunimo darbuotojų ir mentorių, parengsi ir vesi kritinio mąstymo užsiėmimus savo draugams bei tapsi medijų raštingumo informacinės kampanijos ambasadoriumi.

Projekte gali dalyvauti 9–12 klasių moksleiviai nuo 14 m. Dalis mokymų vyks ir anglų kalba, tad svarbu mokėti bendrauti angliškai. Dalyvaudamas programoje turėsi būti pasirengęs kartą per savaitę skirti apie 1,5 val. vesti užsiėmimus bendraamžiams. Dalyvavimas projekte nemokamas.

Registruokis čia iki rugsėjo 28 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Visi skirtingi – visi lygūs.