Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tapk ES pareigūnu vienai savaitei
event 2018-01-15 domain Žinauviska.lt

Tapk ES pareigūnu vienai savaitei

Brussels MEU (Brussels Member European Union) kviečia visus europiečius iki 35 metų dalyvauti Europos Sąjungos institucijų simuliacijoje-konferencijoje, kurioje kiekvienas dalyvis galės atlikti iš anksto pasirinktą vaidmenį: būti ES valdančiųjų institucijų nariu arba žurnalistu ir perprasti, kaip veikia bei kaip organizuojamas darbas visai Europai svarbiose įstaigose. 

Šis jaunų europiečių savanorių iniciatyva kasmet rengiamas susitikimas yra galimybė suprasti ir susipažinti kaip veikia Europos Sąjungos institucijos, kaip priimami visai Europai svarbūs sprendimai. Tikimasi, kad tai paskatins dalyvius ne tik gilinti savo žinias, bet ir suvokus kaip vyksta demokratiniai procesai aktyviau į juos įsitraukti. Taip pat turėsi galimybę susipažinti su įvairaus amžiaus jaunais žmonėmis iš visos Europos: šiame renginyje gali dalyvauti ne tik ES šalių piliečiai, bet ir kt. Europos šalių gyventojai.

Tu gali pasirinkti, kuo nori tapti simuliacijos metu: Europos Parlamento nariu, Europos Vadovų Tarybos nariu (ją sudaro ES šalių vadovai), Europos Sąjungos Tarybos nariu (ją sudaro ES šalių vyriausybių ministrai), žurnalistu.

Dalyviams iš Lietuvos bus dengiamos 70 proc. kelionės išlaidų (iki 275 Eur), visiems dalyviams bus suteikiamas apgyvendinimas.

Norint dalyvauti reikia užpildyti paraiškos anketą iki 2018 m. sausio 23 d. 

Renginys vyks 2018 m. balandžio 24–29 d. Dalyvavimas yra visiškai nemokamas, tačiau dalyvis, gavęs patvirtinimą, kad yra kviečiamas į renginį, turės pervesti 40 Eur dydžio užstatą, kuris pasibaigus renginiui bus grąžintas. 

Visą reikiamą informaciją galima rasti renginio Brussels MEU svetainėje. Detali informacija yra čia.