Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tapk „Europrotu“!
event 2017-10-09 domain Žinauviska.lt

Tapk „Europrotu“!

„Europrotai“ grįžta! Jaunimo Europos komanda kviečia visus burti komandas ir registruotis atgimstančiuose „Europrotuose“, kurie vyks net 23-uose Lietuvos miestuose! Pirmasis turas jau 2017 m. spalio 25 d.!

„Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujų žinių norintiems įgauti žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių.

„Europrotai“ yra ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti „Europrotuose“ nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis mintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. „Europrotai“ leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie Europos šalių kultūras, meną, maistą, istoriją, geografiją, muziką, įžymius žmones ir t.t.

Turnyre gali žaisti tik iš anksto užsiregistravusios komandos. Registruojantis reikia nurodyti komandos pavadinimą ir komandos narių skaičių, komandos kapitono kontaktinius duomenis, kitų narių vardus ir pavardes. Komandą gali sudaryti nuo 4 iki 6 žmonių. 

„Europrotai“ vyks net 22-uose Lietuvos miestuose.

Registruok savo komandą!