Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tapk studentu per 20 minučių!
event 2018-07-04 domain Žinauviska.lt

Tapk studentu per 20 minučių!

Po sunkiausių kada nors buvusių brandos egzaminų jau laidoji paskutines viltis kažkur įstoti? O galbūt tik dabar pastebėjai, kad stojimo į užsienį terminai baigėsi? Nusiramink, nes yra 2 geros naujienos!

Pirmoji - užsienio universitetams tu esi svarbus kaip asmenybė, todėl lemiamą vaidmenį priėmime turi ne tavo egzaminų rezultatai, o asmeninės savybės ir noras realizuoti save pasirinktoje srityje. Antroji – įstoti vis dar galima. Kaip? Tau tereikės sudalyvauti 20 minučių interviu!

Liepos 17 d. (Vilniuje ir Kaune) bei liepos 18 d. (Klaipėdoje ir Šiauliuose)  „Kastu“ organizuoja renginį „Studentas per 20 minučių“, kurio metu per individualų 20 minučių interviu su užsienio universiteto atstovu galėsi būti priimtas studijuoti iš karto. Viskas labai paprasta – tau reikia užsiregistruoti į interviu, atėjus reikiamai dienai pasiimti su savimi brandos atestatą ir atvykus į renginio vietą sudalyvauti trumpame pokalbyje su universitetu. Nereikės laikyti nė „IELTS“ testo. Renginys ir stojimas yra visiškai nemokamas.

Registraciją gali rasti čia.

Daugiau informacijos ieškok čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Kastu International.