Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tarptautinė atvirojo švietimo savaitė: naujos ugdymo galimybės, seminarai, ištekliai
event 2018-03-05 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Tarptautinė atvirojo švietimo savaitė: naujos ugdymo galimybės, seminarai, ištekliai

Tarptautinė atvirojo švietimo savaitė (Open Education Week) jau prasideda! Tai pasaulinė atvirojo švietimo judėjimo (Open Education Movement) šventė, kuri tęsis nuo kovo 5 iki 9 dienos. Jos tikslas – skleisti žinią apie šį judėjimą ir jo įtaką mokymui ir mokymuisi visame pasaulyje, suteikti nemokamas ir atviras ugdymo galimybes bei išteklius.

Atvirasis švietimas gali padėti žmonėms įgyvendinti savo tikslus, įgyti žinių, mokytis ką nors naujo asmeniškai ar ieškoti papildomų mokymo išteklių. Visą šią veiklą koordinuoja Atvirojo švietimo konsorciumas, šimtų institucijų ir organizacijų visame pasaulyje asociacija, siekianti, kad ugdymo ištekliai būtų atviri kuo platesniam ratui žmonių. Universitetai, mokyklos ir kitos ugdymo įstaigos iš viso pasaulio susibūrė bendram tikslui – jie nori, kad švietimas būtų atviresnis, laisvas ir prieinamas visiems.

Kviečiame naudotis galimybe ir dalyvauti internetiniuose seminaruose – dalyvavimas yra nemokamas ir atviras! Nepamirškite užsiregistruoti, kad būtų patvirtintas jūsų dalyvavimas šiuose renginiuose.

Detalesnę informaciją ir Tarptautinės atvirojo švietimo savaitės dienomis vyksiančių internetinių seminarų sąrašą rasite čia.