Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tarptautinė moksleivių startuolių mugė
event 2018-01-19 domain Žinauviska.lt

Tarptautinė moksleivių startuolių mugė

Tarptautinė moksleivių startuolių mugė yra jau trečią kartą „Junior Achievement“ organizuojamas kelių dienų trukmės renginys, kuriame susitinka moksleiviai iš visos Europos ir dalinasi savo pažangiausiomis verslo idėjomis.

Šis renginys gali būti pirmas tavo žingsnis į verslo pasaulį – reikia sugalvoti verslo idėją, suburti komandą (ne daugiau nei 4 žmonės), sukurti bendrovę ir ją pristatyti mugėje.

Taip pat reikia užpildyti registraciją, sukurti iki 90 s. trukmės pristatomąjį filmuką ir sumokėti dalyvio mokestį, kuris padengs maitinimą, apgyvendinimą, ekskursiją Kaune ir kt. būtiniausius poreikius.

Su konkurso taisyklėmis galima susipažinti čiaRegistracija komandoms ir jų bendrovėms vyksta iki 2018 m. vasario 12 d. Visą aktualią informaciją apie konkursą, praktines detales renginio metu ir kitus aktualius dalykus galima rasti oficialiame tinklalapyje

Tarptautinė moksleivių startuolių mugė vyks 2018 m. kovo 21–23 d. Kaune, kur atvyks moksleiviai ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, JA Marketplace 2018.