Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tarptautinėje matematikos olimpiadoje Rumunijoje iškovoti du bronzos medaliai ir trys pagyrimo raštai
event 2018-07-16 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Tarptautinėje matematikos olimpiadoje Rumunijoje iškovoti du bronzos medaliai ir trys pagyrimo raštai

Tarptautinėje matematikos olimpiadoje bronzos medalius laimėjo dešimtokai Ernestas Ramanauskas iš Vilniaus licėjaus (mokytojas Benas Budvytis) ir Dominykas Marma iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos (mokytojas Leonas Narkevičius).

Pagyrimo raštus pelnė Vilniaus licėjaus 11 klasės mokiniai Julija Paliulionytė ir Vilandas Navickas (abu mokinius parengė mokytojas Benas Budvytis) ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientė Neringa Levinskaitė (mokytojas Leonas Narkevičius). Olimpiadoje taip pat dalyvavo Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos vienuoliktokė Alina Paliulionytė (mokytoja Violeta Bugailiškytė).

Komandą į Rumuniją lydėjo du vadovai: Vilniaus universiteto prof. hab. dr. Artūras Dubickas ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos mokytojas ekspertas Leonas Narkevičius.

59-oji tarptautinė matematikos olimpiada liepos 3–14 d. vyko Klužas-Napoka mieste Rumunijoje. Joje dalyvavo beveik 600 mokinių iš 107 valstybių. Komandines pirmąsias vietas iškovojo JAV, Rusija, Kinija, Ukraina, Tailandas. Lietuva kartu su Portugalija pasidalino 52–53 vietas iš 107. Asmeninėje įskaitoje, surinkę visus galimus taškus (42 iš 42), pirmąja vieta pasidalino Jungtinės Karalystės ir Jungtinių Amerikos Valstijų atstovai.

Daugiau informacijos http://www.imo2018.org/