Neformalusis vaikų švietimas

Grįžti

Tarptautinės DofE programos jaunimui ženkleliai ir sertifikatai įteikti daugiau nei 250 mokinių
event 2022-07-01 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Tarptautinės DofE programos jaunimui ženkleliai ir sertifikatai įteikti daugiau nei 250 mokinių

Birželio 29 ir 30 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh"s International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija. Per dvi dienas 250 jaunų žmonių iš visos Lietuvos apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos lygio ženkleliais ir tarptautiniais sertifikatais. DofE apdovanojimus įteikė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrai Ramūnas Skaudžius ir Agnė Kudarauskienė, Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brian Olley ir DofE programos vadovė Lietuvoje Viktorija Kalaimaitė.

„Žygiai magiškoje Lietuvos gamtoje, daug valandų, skirtų savęs tobulinimui ir naujų dalykų mokymuisi, nauji draugai – štai ką man davė DofE programa. Galiu tvirtai sakyti, jog nesigailiu nei vienos sekundės, nes tai man davė dar daugiau žinių, kurias naudoju ir dabar savo kasdienybėje. Nepamirškit, jog visi prisiminimai išlieka visam gyvenimui, tad imkit iš jo viską, ką galit“, – atsiimdama aukso ženklelį sakė Augustė Gočelkytė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos absolventė.

Šiais metais iš viso įteikti 5 aukso apdovanojimai. Aukso ženklelius atsiimantys jauni žmonės, jų siekdami, daugiau nei 300 val. savanoriavo, sportavo, tobulino talentus, įveikė net 4 dienų žygio iššūkį ir įgyvendino rezidavimo projektą.

Sidabro ženklelius atsiėmė 37, bronzos – 216 mokinių. Šventė subūrė programos dalyvius, jų mokytojus, savanorius ir kitus programą palaikančius žmones.

Daugiau skaitykite čia.