Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tėvai nepatenkinti perkelta švente: turėsime atsiprašyti pusdienį iš darbo
event 2018-08-31 domain Diena.lt

Tėvai nepatenkinti perkelta švente: turėsime atsiprašyti pusdienį iš darbo

Uostamiesčio žemesniųjų klasių moksleivių tėvai nesupranta, kodėl Rugsėjo 1-osios šventė šiemet vyks ne šeštadienį, o pirmadienį. Maža to, jie teigia, kad apie šias permainas sužinojo tik labai neseniai ir nespėjo suderinti laisvadienio.

"Mus labai nustebino Rugsėjo 1-osios šventės nukėlimas į rugsėjo 3 d. Mes, tėveliai, tikrai nebuvome informuoti apie tokias permainas iš anksto. Mokyklų direktoriai ir mokytojai apie tai gal ir žinojo, bet viešai nepaskelbė. Taigi nespėjau suderinti laisvadienio ar net pasiimti atostogų ir negalėsiu palydėti savo vaiko. Dėl to labai skaudu", – apmaudą liejo viena klaipėdietė.

Moteris teigė, kad čia ne jos vienos problema, juk daugelis tėvų, ypač tų, kurie turi mažesnių vaikų, norėtų dalyvauti Rugsėjo 1-osios šventėje.

"Ne taip jau daug tų metų būna, kai rugsėjo 1 d. išpuola savaitgaliais. Mes tiesiog norėjome ramių gražių šventės akimirkų. O dabar pirmadienį turėsime atsiprašyti pusdienį iš darbo. Darbdavys, aišku, nelabai patenkintas, nes pirmadienis paprastai būna sunki ir darbinga diena, o čia kone pusė darbuotojų išsilakstys po mokyklas, po to vėl turės skubiai grįžti. O kur ta šventiška nuotaika?" – klausė mama.

Daugiau skaitykite čia.