Tinklalapio logotipas
Grįžti

Tėvų nerimas: Lentvaryje pradinukus šokti moko anksčiau nepilnametes arabams gabenusi choreografė
event 2018-11-23 domain 15min.lt

Tėvų nerimas: Lentvaryje pradinukus šokti moko anksčiau nepilnametes arabams gabenusi choreografė

Lentvario „Versmės“ gimnazijos pradinukų tėvai sunerimę: šokių pamokas pirmokams ir trečiokams čia veda prastos reputacijos choreografijos mokytoja, buvusi dainininko Ryčio Cicino šokėja Marija Damaševičiūtė. Prieš beveik dešimt metų ši moteris buvo teista už nepilnamečių merginų verbavimą kelionėms į Jungtinius Arabų Emyratus, kur lietuvaičių laukdavo ne žadėtas modelio darbas, bet šeichų guoliai.

M.Damaševičiūtė „Versmės“ gimnazijoje pradėjo dirbti tik šiais mokslo metais. Internete susipažinę su šokių mokytojos praeitimi tėvai rimtai susirūpino ir ėmė abejoti, ar nori leisti savo vaikus ugdyti abejotinos reputacijos žmogui.

„Ji buvo nuteista ne už kokią nors prekybą saulėgrąžomis be licencijos, bet dėl prekybos žmonėmis. Man, septynmetės tėvui, nemalonu, kad toks žmogus moko mano dukrą šokti“, – 15min prisipažino gimnazijos auklėtinės tėtis Viačeslavas.

Sužinojęs apie tarp tėvų kilusį nepasitenkinimą mokyklos direktorius Vladimiras Pileckis antradienį sušaukė tėvų susirinkimą. Jis įvyko 13 val., todėl jame dalyvavo vos kelių vaikų tėvai.

„Žmonės dirba ir negali ištrūkti viduryje dienos“, – konstatavo Viačeslavas. Jo įsitikinimu, diskusija su direktoriumi būtų konstruktyvesnė, jei susirinkimas būtų vykęs po darbo valandų – 17 ar 18 val.

Daugiau skaitykite čia.