Tinklalapio logotipas
Grįžti

Trakuose finišuos „Sveikuolių sveikuoliai“
event 2018-04-16 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Trakuose finišuos „Sveikuolių sveikuoliai“

Balandžio 19–20 d. Trakuose (Gedimino g. 26, Trakai) įvyks vieno iš masiškiausių 2017–2018 m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas. Šis renginys nepalieka abejingų beveik visose šalies savivaldybėse. Juo siekiama ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą bei skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklų bendruomenėms.

Į renginio finalą atvyks penkių amžiaus grupių vaikai iš visos Lietuvos: ikimokyklinio amžiaus vaikai, pradinių klasių, 5–6 klasių, 7−8 klasių ir 9–11 klasių mokiniai. Iš viso dalyvaus net 40 komandų!

Finale laukiama įdomių vaikų, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų, dirbančių mokyklose, komandų prisistatymų, komandų kapitonų ir jų narių varžytuvių sveikatos žinių konkurse, judriosiose estafetėse. Konkurso dalyviai ne tik varžysis, bet ir dalyvaus ekskursijose bei edukaciniuose užsiėmimuose Trakų pilyje, bus supažindinti su Lietuvos šaulių sąjungos ir Lietuvos kariuomenės veiklomis, kartu su kariais dalyvaus rytinėje mankštoje, mėgausis vandens procedūromis sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“.

2017–2018 m. mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursą „Sveikuolių sveikuoliai“ organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, taip pat šalies savivaldybės. Konkurso partneriai yra Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija, Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos.