Tinklalapio logotipas
Grįžti

Uostamiesčio pirmokams paruošė klases
event 2018-08-14 domain Diena.lt

Uostamiesčio pirmokams paruošė klases
Trijose uostamiesčio mokyklose jau pasirūpinta patalpomis, kur įsikurs papildomai įsteigtos pirmokų klasės, kurios jau sukomplektuotos. Teigiama, kad pasiruošimas rūpesčių nesukėlė. Papildomas pirmokų klases miesto taryba įsteigė "Smeltės", Vitės, "Verdenės" progimnazijose. Jose iš viso gali mokytis 72 mokiniai. Tokių veiksmų imtasi, siekiant, kad šiose įstaigose galėtų mokytis visi tame rajone gyvenantys būsimieji pirmokai. Didžiausia problema buvo šiaurinėje miesto dalyje. "Verdenės" progimnazija negalėjo priimti maždaug 30 pirmokų. Šią situaciją ir bandyta išspręsti, įsteigus papildomas klases šioje įstaigoje ir Vitės mokykloje.

Skaityti daugiau: http://www.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/uostamiescio-pirmokams-paruose-klases-876467

Trijose uostamiesčio mokyklose jau pasirūpinta patalpomis, kur įsikurs papildomai įsteigtos pirmokų klasės, kurios jau sukomplektuotos. Teigiama, kad pasiruošimas rūpesčių nesukėlė.

Papildomas pirmokų klases miesto taryba įsteigė "Smeltės", Vitės, "Verdenės" progimnazijose. Jose iš viso gali mokytis 72 mokiniai.

Tokių veiksmų imtasi, siekiant, kad šiose įstaigose galėtų mokytis visi tame rajone gyvenantys būsimieji pirmokai. Didžiausia problema buvo šiaurinėje miesto dalyje.

"Verdenės" progimnazija negalėjo priimti maždaug 30 pirmokų. Šią situaciją ir bandyta išspręsti, įsteigus papildomas klases šioje įstaigoje ir Vitės mokykloje.

Pietinėje miesto dalyje į suplanuotas klases būsimieji pirmokai netilpo ir išpopuliarėjusioje "Smeltės" progimnazijoje. Tad čia taip pat suformuota papildoma klasė. Klaipėdos savivaldybės Ugdymo ir kultūros departamento direktorė Nijolė Laužikienė patvirtino, kad patalpos, kur įsikurs papildomos pirmosios klasės, jau paruoštos, suremontuotos.

Daugiau skaitykite čia.