Tinklalapio logotipas
Grįžti

Už savanorystę papildomus 0,25 balo gavusi Miglė: „Pagaliau tai įvertinta“
event 2018-08-07 domain Delfi.lt

Už savanorystę papildomus 0,25 balo gavusi Miglė: „Pagaliau tai įvertinta“
Praėjusią savaitę 21-erių Miglę Cemnolonskaitę pasiekė džiugi žinia – mergina įstojo į Vilniaus universitetą, bakalauro studijų programą. Šios dienos mergina laukė 2 metus ir kaip pati sako, jei ne savanorystė, galbūt ir nebūtų sulaukusi.
 
„Nežinojau, ką noriu veikti, kur noriu studijuoti, ar išvis noriu. Ilgalaikė savanorystė padėjo man suprasti save. O papildomi 0,25 balo, kuriuos už tą savanorystę gavau – įveikti stojimo reikalavimus.“
 
Nežinojo, kas tas „Youthpass“
 
Pagal 2016 metų Švietimo ir mokslo ministrės sprendimą, šiais metais stojantys į bakalauro studijų programą Lietuvos aukštosiose mokyklose asmenys galėjo gauti 0,25 papildomo konkursinio balo už ilgiau nei 3 mėnesius trukusią savanorystę, skelbiama pranešime spaudai.
 
Tiksliau – už dvi konkrečias kategorijas: ketvirtis balo galėjo būti suteiktas savanoriavusiems tarptautiniu mastu pagal programą „Erasmus+“ bei turintiems „Youthpass“ sertifikatą arba savanoriavusiems nacionaliniu mastu pagal projektus „Jaunimo savanoriška tarnyba“, „Atrask save“ bei turintiems ilgalaikės savanoriškos veiklos pažymėjimą.

Daugiau skaitykite čia.