Tinklalapio logotipas
Grįžti

Užsienio mokyklų ir kalbų stovyklų paroda - gruodžio 3 d. Vilniuje
event 2017-11-29 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Užsienio mokyklų ir kalbų stovyklų paroda - gruodžio 3 d. Vilniuje

Gruodžio 3 d. Vilniuje Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre įvyks išskirtinė užsienio privačių mokyklų ir kalbų stovyklų paroda, kurią organizuoja Baltic Council for International Education.

Parodos lankytojai laukia susitikimo  su pasaulyje gerai žinomomis mokymo įstaigomis iš Didžiosios Britanijos, JAV, Vokietijos. Moksleiviai ir jų tėveliai galės asmeniškai susipažinti su mokyklų direktoriais ir kitais specialistais, gauti išsamią informaciją  apie privačių mokyklų pagrindinio ir vidurinio išsilavinimo programas, paruošiamuosius kursus ir galimybę išvykti į vasaros stovyklą  arba kalbų kursus.

Parodoje dalyvauja dvi mokyklos iš JAV: North Cedar Academy, įsikūrusi Viskonsino valstijoje, ir gerai žinoma unikali švietimo įstaiga - American Hebrew Academy, vienintelė pasaulyje mokykla pensionas vaikams iš žydų šeimų. Pirmą kartą Baltijos šalyse lankosi Berlin Branderburg International School (BBIS) – Vokietijos vidurinė mokykla, kurioje galima įgyti išsilavinimą anglų kalba.

Atskiro susidomėjimo nusipelnė parodoje dalyvaujančios ir puikiai žinomos mokyklos ir koledžai iš Didžiosios Britanijos. Ši šalis iki šiol išlieka pagrindine kryptimi tiems, kurie siekia vidurinio išsilavinimo  užsienyje. Daugelio moksleivių siekiamas tikslas - įstoti į geriausius Didžiosios Britanijos universitetus.

Parodoje dalyvauja gerai žinomos privačios mokyklos iš Didžiosios Britanijos: Bromsgrove School, Queen Ethelburga’s College, Wells Cathedral School, Sidcot School, Ashford School, Tettenhall College, Mander Portman Woodward (MPW), Rochester Independent College.

Tiems moksleiviams, kurie nepasiruošę akademiniams mokslams, bus pristatytos paruošiamosios programos tarptautiniuose centruose, taip pat anglų kalbos mokymo programos kartu su aktyviu poilsiu ir mėgiamo sporto užsiėmimais ir kitos veiklos. Visą šią informaciją, asmeniškai Jums, pristatys gerai žinomų kompanijų ir mokyklų, tokių kaip Academic  Summer, Etherton Education ir kitų mokymo įstaigų vadovai.

 

Daugiau informacijos apie parodą: http://www.balticcouncil.org/lt/parodos-ir-seminarai/paroda-issilavinimas-privacios