Tinklalapio logotipas
Grįžti

Užsienio reikalų ministerijos iniciatyva „Atgal į mokyklas“
event 2018-04-06 domain Ugdymo plėtotės centras

Užsienio reikalų ministerijos iniciatyva „Atgal į mokyklas“

Artėjant Europos dienai, maloniai kviečiame Jūsų mokyklą prisijungti prie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (URM) jau tradicine tampančios iniciatyvos „Atgal į mokyklas“. Šios iniciatyvos metu URM diplomatai ir kitų valstybės institucijų atstovai, dirbantys Europos Sąjungos klausimais, vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamoką apie Europos Sąjungą. Taip vienai dienai jie tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai smagiai ir įdomiai papasakoti, kas yra Europos Sąjunga, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios svarbiausios ES aktualijos.

Susidomėjusių „Atgal į mokyklas“ projektu ir norinčių jame dalyvauti mokyklų prašome užsiregistruoti čia iki š. m. balandžio 15 d. Šiais metais iniciatyva vyks balandžio pabaigoje – birželį. Jeigu tam tikra susitikimo data Jums būtų tinkamiausia, prašytume ją nurodyti. Daugiau informacijos mielai suteiksime el. paštu atgalimokyklas@urm.lt.

Praėjusiaisiais metais buvo sulaukta didelio Jūsų susidomėjimo, tačiau nebuvo suspėta apsilankyti visose mokyklose, išreiškusiose norą dalyvauti. Taigi šiemet pirmenybė bus teikiama praėjusiais metais užsiregistravusioms, bet neaplankytoms mokykloms. Džiaugiamės Jūsų aktyvumu ir labai skatiname registruotis ir šiemet!

„Atgal į mokyklas“ – visos ES mastu vykdomas projektas, prie kurio jau kelerius metus iš eilės prisideda ir Lietuvos URM. Jo tikslas – atkreipti jaunimo dėmesį į Europos Sąjungą, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis, pakviesti dalyvauti Europos dienos minėjimo renginiuose.