Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vaikų Rugsėjo 1-oji – tarp dažų kibirų
event 2018-08-31 domain Diena.lt

Vaikų Rugsėjo 1-oji – tarp dažų kibirų

Vilniaus miesto savivaldybė pranešė, kad pradėta 18-os sostinės mokyklų vidaus patalpų renovacija, tad jos bus šiltesnės ir patogesnės. Tik "nedidelė" problema – daug kur darbai prasidėjo tik baigiantis vasarai, o kai kur jie dar visiškai nepradėti, tad remontą tradiciškai teks derinti su mokymo procesu.

Būklė prasta

Šiemet atnaujinamos Emilijos Pliaterytės, Genio, Baltupių, Jeruzalės, Simono Stanevičiaus, Antano Vienuolio, Ąžuolyno, Spindulio, Žemynos ir Jono Basanavičiaus progimnazijos. Liepos pabaigoje buvo teigiama, kad darbai jau vyksta ir Sofijos Kovalevskajos gimnazijoje ir progimnazijoje, Lazdynų mokykloje, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjuje, Žygimanto Augusto pagrindinėje mokykloje bei Aleksandro Puškino vidurinėje mokykloje, greitu metu turėjo prasidėti Žemynos, Salomėjos Nėries ir Jono Basanavičiaus gimnazijose.

Visos šios mokyklos buvo atrinktos atsižvelgiant į dabartinę patalpų būklę ir pačių mokyklų bendruomenių išreikštą poreikį. Tam skiriama apie 6,4 mln. eurų, iš kurių 480 tūkst. eurų – savivaldybės lėšų.

Daugiau skaitykite čia.