Tinklalapio logotipas
Grįžti

Valstybės pažinimo centras kviečia į 100-mečio kelionę
event 2018-03-15 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Valstybės pažinimo centras kviečia į 100-mečio kelionę

Minint Lietuvos valstybės šimtmetį, LR Prezidento rūmų ansamblyje įsikūręs Valstybės pažinimo centras kviečia leistis į dvylikos užduočių Misiją 2018: #100-mečio kelionė. Kiekvieną mėnesį projekto dalyvių laukia naujas iššūkis, padėsiantis susipažinti su įdomiausiais Lietuvos šimtmečio įvykiais. Kelionės metu dalyvių komandos susipažins arba iš naujo atras tarpukario architektūrą, Lietuvos aviacijos pasiekimus, partizanų dainas, legendinį lietuvišką kiną bei prisimins kitus įdomiausius Lietuvos istorijos įvykius.

Žaisti kviečiami pavieniai asmenys, šeimos, klasės ar kitos grupės. Įgyvendintus iššūkius žaidimo dalyviai kviečiami fiksuoti ir siųsti el. paštu 100meciokelione@prezidentas.lt arba publikuoti socialiniuose tinkluose Facebook ar Instagram, žymėdami grotažyme #100mečiokelionė. Kiekvieną mėnesį Valstybės pažinimo centro svetainėje pazinkvalstybe.lt bus skelbiama vis nauja užduotis. Misiją 2018 #100-mečio kelionė įgyvendinti galima ištisus metus. Kiekvieną mėnesį bus renkami originaliausiai užduotį įgyvendinę ir daugiausiai palaikymo sulaukę projekto dalyviai, o 2019 m. visus iššūkius įveikę žaidėjai bus apdovanoti specialiais prizais. 

Kovo mėnesio iššūkis dalyvius kviečia trumpam sugrįžti į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Kaip šventėte Kovo 11-ąją? Dalyvavote miesto ar miestelio renginiuose, minėjimuose? Kėlėte trispalvę prie savo namų, mokyklos, svarbių atminties objektų? Puošėte aplinką geltona, žalia, raudona spalvomis? Pasidalinkite Lietuvos gimtadienio šventės akimirkomis su mumis!

Valstybės pažinimo centre pasitelkiant šiuolaikines technologijas lankytojams pristatoma, kaip veikia valstybė ir kaip jos kūrime gali dalyvauti kiekvienas pilietis. Misija 2018: #100-mečio kelionė – antrasis Valstybės pažinimo centro organizuojamas žaidimas, kviečiantis dalyvius iš visos Lietuvos geriau pažinti valstybę. Į 2017 m. vykusį projektą Misija 2017: #Laisvės kelionė įsitraukė daugiau nei 300 žaidėjųkurie susipažino su Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarų asmenybėmis: lankėsi su jais susijusiose vietovėse, patys prisidėjo prie savo aplinkos gražinimo, dalinosi įdomiausiais lietuvių autorių kūriniais ir kūrė linkėjimus Lietuvai šimtmečio proga.