Tinklalapio logotipas
Grįžti

Valstybinė mokesčių inspekcija kviečia mokinius ir mokytojus į diskusijas apie mokesčius!
event 2018-01-29 domain Ugdymo plėtotės centras

Valstybinė mokesčių inspekcija kviečia mokinius ir mokytojus į diskusijas apie mokesčius!

2018 metai yra šventiški metai Lietuvai. Reikšmingi šie metai ir švietimo bendruomenei - atnaujinamas ugdymo turinys. Bendradarbiaudami su valstybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis siekiame kokybiškų rezultatų. Vienas iš jų - pedagogų ir mokinių kompetencijų plėtojimas finansinio raštingumo ir mokesčių temomis.

„Aplankyti 100 Lietuvos mokyklų“ - tai Lietuvos mokyklų bendruomenių projektas, kuriuo norime ir toliau skatinti vaikų ir jaunuolių sąmoningumą auginant brandžią, pozityvią visuomenę. Svarbus jaunosios kartos suvokimas, kad piliečių sumokami mokesčiai skiriami Lietuvos gyventojų socialinėms reikmėms, sveikatos apsaugai, švietimui ir mokslui, subsidijoms verslui bei žemės ūkiui, krašto apsaugai, priešgaisrinei apsaugai, policijai, teisėsaugos sistemai, kultūrai, menui, sportui ir kitoms visuomenės reikmėms. Tik sąžiningai mokėdami mokesčius prisidedame prie savo ir valstybės ateities kūrimo“, - kviesdama mokyklų bendruomenes dialogui su mokesčių administratoriumi teigia VMI Mokesčių informacijos departamento direktorė Regina Utkienė. Projektas skirtas Lietuvos šimtmečiui.

Projekte gali dalyvauti įvairių tipų ikimokyklinio, bendrojo ugdymo mokyklų, profesinio mokymo centrų bendruomenės. Kviečiame registruotis elektroniniu paštu: vmi@vmi.lt iki sausio 30 d. Registruojantis reikia pateikti mokyklos paskirto atsakingo asmens kontaktus (atstovaujama mokykla, asmens vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninis paštas).

Norintiems pasiteirauti tel. (8–5) 2687 831.