Tinklalapio logotipas
Grįžti

VII tarptautinė konferencija vadybos ir švietimo inovacijų klausimais ICMEI 2019
event 2018-07-12 domain Lyderių laikas

VII tarptautinė konferencija vadybos ir švietimo inovacijų klausimais ICMEI 2019

2019 m. kovo 27–29 d. Grinvičo universitete, Londone (Jungtinė Karalystė), vyks VII tarptautinė konferencija, skirta vadybos ir švietimo inovacijų temai (angl. 7th International Conference on Management and Education Innovation (ICMEI 2019). Ši konferencija – svarbus forumas, kuriame dalinamasi naujausia informacija apie pažangiausius pasiekimus ir atliekamus ar atliktus tyrimus teorinės, eksperimentinės, taikomosios vadybos ir inovacijų švietime srityse.

Į konferenciją susirinks garsiausi šių sričių atstovai iš įvairiausių pasaulio šalių: inžinieriai, mokslininkai, tyrėjai ir praktikai. Renginyje ne tik bus pristatyti naujausi tyrimų rezultatai ir naujovės, bet ir pasirūpinta galimybėmis dalyviams užmegzti ryšius su dominančių sričių specialistais. Konferencijos dalyvių žinios ir patirtis ne tik suteiks naujų paskatų toliau vystyti vadybą, kurti švietimo inovacijas, bet ir plėtoti mokslinių tyrimų interesų visumą.

Konferencijos temų įvairovė labai plati. Su temomis galite susipažinti čia.

Renginio dalyviai kviečiami konferencijoje būti ne tik klausytojais, bet ir pranešėjais, mokslinių straipsnių ar stendų autoriais. Teikiamų straipsnių ar pranešimų reikalavimai konferencijos dalyviams išdėstyti čia.

Straipsnius ir pranešimus prašoma pateikti iki 2018 m. lapkričio 30 d. 
Kitas svarbias konferencijos dalyviams datas galite sužinoti čia.

Atsiųsti straipsniai bus publikuojami šiuose leidiniuose: „Journal of Economics, Business and Management“ (JOEBM, ISSN: 2301-3567, DOI: 10.18178/JOEBM) ir „International Journal of Information and Education Technology“ (IJIET, ISSN: 2010-3689, DOI: 10.18178/IJIET).

Data ir vieta
2019 m. kovo 27–29 d., Grinvičo universitetas, Londonas, Jungtinė Karalystė.

Programa
Su konferencijos programa galite susipažinti čia.

Registracija ir kaina 
Registruotis į konferenciją galite čia. Registracijos kainos nurodytos čia.

Išsamesnė informacija
Daugiau informacijos rasite čia.