Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vyksta knygos „Padėkime nesimušti, nesikandžioti, nešūkauti...“ pristatymas-seminaras
event 2017-06-29 domain Ugdymo plėtotės centras

Vyksta knygos „Padėkime nesimušti, nesikandžioti, nešūkauti...“ pristatymas-seminaras

Birželio 29 d. Ugdymo plėtotės centre vyksta Bo Hejlskovo Elveno (Bo Hejlskov Elvén) knygos „Padėkime nesimušti, nesikandžioti, nešūkauti...“ pristatymas-seminaras. Tai dalis renginių ciklo, skirto autizmo spektro sutrikimų turinčių vaikų ugdymui tobulinti.

Ugdymo plėtotės centras iš švedų kalbos išvertė ir išleido daugelyje šalių populiarią knygą „Padėkime nesimušti, nesikandžioti, nešūkauti...“.

Knygos autorius Bo Hejlskovas Elvenas, Švedijoje praktikuojantis klinikinis psichologas, dirbantis kaip nepriklausomas konsultantas ir lektorius autizmo ir raidos negalios klausimais, savo pristatymą pradėjo nuo posakio „Visada geriau pagalvoti prieš veikiant“. Autorius pristato savo požiūrį, kodėl vaiko elgesys suaugusiajam kelia problemų, pateikia daug pavyzdžių, kaip suprasti elgesio priežastis ir kaip jį įvertinti.

Gausiai susirinkę dalyviai antroje seminaro dalyje išgirs, kaip suaugusieji gali veikti, kokias strategijas taikyti, kad nepageidaujamas vaiko elgesys taptų teigiamas, netaikant suvaržymų ir bausmių.