Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vyksta registracija į Baltų akademiją
event 2017-09-13 domain Žinauviska.lt

Vyksta registracija į Baltų akademiją

Nežinai, ką veikti šaltais rudens ir žiemos vakarais? Registruokis į Báltų akademiją – nemokamą ir neformalų paskaitų ciklą, skirtą 9–12 klasių moksleiviams. Šių paskaitų tikslas – suteikti informacijos apie baltų kalbas, istoriją ir kultūrą, pasiūlyti galimybę pasiklausyti specialistų paskaitų bei susipažinti su dabartine Latvija ir latvių kalba. 

Iš viso planuojama 10 susitikimų antradieniais nuo 16:00 val. Vilniaus universiteto Filologijos fakultete (Universiteto g. 5, Vilniuje). Pirmasis susitikimas vyks 2017 m. spalio 10 d., paskutinis – 2017 m. gruodžio 12 d.

Kiekvieno susitikimo metu vyks po dvi paskaitas: 

  • 16:00–17:00 Rimta teorinė paskaita (kaskart kitokia – bus kviečiami specialistai pasakosiantys apie baltų kalbas, kultūrą, literatūrą, muziką ir kt.)

  • 17:15–18:15 Latvių kalbos ir kultūros paskaita (bus klausomasi muzikos, aiškinamasi, kas yra džiunglių šniūrai ir žirgo galvos, mokomasi suprasti elementariausias frazes ir kt.)

Registruotis gali iki 2017 m. spalio 3 d. el. paštu baltuakademija@gmail.com. Registruodamasis nurodyk vardą, pavardę, amžių, klasę ir mokyklą.

Visa Báltų akademijos kurso veikla yra nemokama, tačiau registruotis reikia atsakingai – dalyvių skaičius akademijoje yra ribotas.

Daugiau informacijos gali rasti „Facebook“.