Tinklalapio logotipas
Grįžti

Vyksta registracija į „Eurodebatus“
event 2017-10-24 domain Žinauviska.lt

Vyksta registracija į „Eurodebatus“

Ar žinai, kaip nepaklysti melagingų naujienų pasaulyje? Nori patobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius? Jaunimo Europos komanda ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje 23-uose Lietuvos miestuose ir miesteliuose visus aktyvius jaunus žmones kviečia dalyvauti „Eurodebatuose“!

„Eurodebatai“ yra didžiausias Lietuvoje individualių debatų konkursas, į kurį jau gali registruotis vyresniųjų klasių moksleiviai, panorę savo idėjomis susirungti su savo miesto ir visos Lietuvos bendraamžiais. Debatų tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?”.

Dalyvių idėjas ir gebėjimą diskutuoti vertins miestų merai ar kiti savivaldos atstovai, jaunimo organizacijų lyderiai, mokytojai.

Debatų renginiai vyks 2017 m. lapkričio 6–24 d. 23-uose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Jei pasiseks debatų metu, galėsi laimėti viešojo kalbėjimo mokymus bei kelionę į Briuselį!

Kiti prizai

  • Žurnalo „IQ“ prenumerata visiems „Eurodebatų“ dalyviams.

  • Nugalėtojai laimės galimybę savo idėjas pristatyti ir diskutuoti „Eurodebatų“ nacionaliniame finale 2017 m. gruodžio 11 d. Vilniuje.

Finalo dalyviai laimės:

  • viešojo kalbėjimo mokymus gruodžio 10 d. Vilniuje, kuriuos ves viešojo kalbėjimo guru Igoris Vasiliauskas;

  • paskaitą apie strateginę komunikaciją ir apsilankymą Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamente;

  • vakarienę su „Humoro klubo“ nariais.

„Eurodebatų“ finalo nugalėtojai laimės:

  • pažintinę kelionę lėktuvu į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje;

  • kvietimus į festivalį „Login 2018“.

„Eurodebatus“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Jaunimo Europos komandos (JEK) nariai, bendradarbiaudami su Krašto apsaugos ir Užsienio reikalų ministerijomis, žurnalu „IQ“, „Humoro klubu“ ir festivaliu „Login“.

Daugiau informacijos gali gauti parašęs el. paštu eurodebatai@eurohouse.lt ir tinklalapyje www.pazinkeuropa.lt.