Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ypatinga diena: 15 Lietuvos mokytojų išvyksta stažuotis į Suomiją
event 2018-10-26 domain Delfi.lt

Ypatinga diena: 15 Lietuvos mokytojų išvyksta stažuotis į Suomiją
Projektas „Mokytojai Lietuvai“ pasiekė savo kulminaciją – atėjo ilgai laukta diena, kuomet šalies mokytojų penkioliktukas išvyksta į nemokamą stažuotę Suomijoje. Vilniaus oro uoste susirinkusi mokytojų komanda jau pakeliui į 10-ies dienų nuotykį, kuriame iš arti susipažins su Suomijos švietimo sistema, o parsivežtas unikalias patirtis galės pritaikyti Lietuvos mokyklose.
 
„Mokytojai Lietuvai“ – „Maxima Grupės“ inicijuota mokymosi kelionė, kurios sumanymas kilo reaguojant į iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ iškeltą tikslą, kad „Mokytojas – prestižinė profesija iki 2025 metų“.
 
Į šią kelionę penktadienį išvyksta projekto metu komisijos atrinkti mokytojai. Juos lydi DELFI žurnalistų komanda, kuri leis tiesiogiai stebėti mokytojų patirtis Suomijoje bei sekti komandos įspūdžius naujienų portale.

„Šiandien prasideda naujas projekto „Mokytojai Lietuvai“ etapas – smagu matyti entuziastingai nusiteikusius projekto dalyvius. Neabejoju, kad atlikta savo mokyklų poreikių analizė bei pažintis su Suomijos švietimo sistema padės mokytojams pasiekti geriausių rezultatų. Visgi, svarbu nepamiršti, kad projekto dalyvių grįžus iš Suomijos laukia apie 100 susitikimų su kolegomis Lietuvoje. Tai – ilgas kelias, todėl noriu mokytojams palinkėti iš stažuotės pasisemti kuo daugiau patirties, kad visos įgytos žinios sėkmingai pasklistų ir mūsų šalyje“, – teigia „Maxima Grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Dalius Misiūnas.
 
Daugiau skaitykite čia.