Tinklalapio logotipas
Grįžti

Žinomas verslininkas dalijasi patarimais, kaip išsirinkti studijas
event 2018-06-06 domain Delfi.lt

Žinomas verslininkas dalijasi patarimais, kaip išsirinkti studijas

Aukštąsias mokyklas ir studijų programas besirenkantiems abiturientams neretai tenka išgirsti, kad tai – itin svarbus jų gyvenimo sprendimas, kuris gali nulemti visą jų karjerą ir tolimesnį gyvenimo kelią. Visgi yra daugybė pavyzdžių, kurie paneigia šį stereotipą, o vienas jų – Ignas Staškevičius, rašoma pranešime spaudai.

Medicinos studijas Vilniaus universitete (VU) krimtęs ir gydytojo-pediatro specialybę įgijęs žinomas verslininkas teigia, kad turėti amatą visuomet naudinga, tačiau aukštojo mokslo studijos svarbios ne tik dėl šios priežasties.

I. Staškevičius teigia studijų programą rinkęsis pragmatiškai: kadangi mokykloje mokėsi gerai ir jį traukė biologija, rinkosi sritį, kuri atrodė įdomi, prasminga ir žadėjo saugumą, savarankiškumą.

„Rinkdamasis mediciną tikėjausi turėti amatą, iš kurio galėsiu gyventi. Pasirinkimo motyvas yra svarbu, tai rodo jauno žmogaus atsakingumą, kad jis galvoja, iš ko gyvens. Tai gali būti vienas iš motyvų. Tačiau, mano manymu, aukštojo mokslo studijos skirtos ne vien tam, kad turėtum iš ko duoną valgyti. Jos suteikia platų akiratį, išsilavinimą, padeda suformuoti savo asmenybę pažįstant pasaulį“, – sako I. Staškevičius.

Daugiau skaitykite čia.