Tinklalapio logotipas
Grįžti

Žinomi vyrai ryžosi avantiūrai dėl svarbaus tikslo
event 2018-04-11 domain Delfi.lt

Žinomi vyrai ryžosi avantiūrai dėl svarbaus tikslo

Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, Edgaras Jankauskas, Arūnas Valinskas, Mantas Katleris ir Mantas Stonkus taps žaidžiančiais futbolo treneriais. Jie į pergalę ves vaikų komandas iš vaikų globos namų.

Jau tradicinis renginys „Gatvės vaikų dienos futbolo turnyras” skirtas atkreipti visuomenės dėmesį į nepakankamą mūsų šalies vaikų užimtumą. Ir vis daugiau žinomų žmonių palaiko Labdaros ir paramos fondo „Padėk gatvės vaikams“ iniciatyvą „Futbolas – vaikams“, siekiančią atgaivinti futbolo populiarumą, kad jis būtų prieinamas visiems vaikams.

Rolandas Mackevičius sako, kad pats užaugęs Vilniuje, vaikystėje labiau mėgo žaisti futbolą, o ne krepšinį. Kamuolį jis dabar spardo ir su sūnumi. Radistas sako, kad kartu su kolega Jonu jau seniai palaiko iniciatyvas, susijusias su mūsų šalies vaikų ir jaunimo užimtumu. Radistai organizuoja ir motyvacines paskaitas.

„Mums su Jonu labai svarbu parodyti dar tik besiformuojančioms asmenybėms, kad pasaulis yra didelis ir jame daug ką galimą nuveikti, daug ko pasiekti. Ypatingai svarbu motyvuoti mažesnių miestelių vaikus, parodyti jiems, kad jų gyvenimas nesibaigia ties miestelio rėmais. Visada rodau Jono pavyzdį, primenu, kad jis irgi užaugo nedideliame Lietuvos miestelyje ir tik savo pastangų dėka pasiekė kur kas daugiau nei daugelis gyvenančių didmestyje“, – pasakoja R. Mackevičius.

Daugiau skaitykite čia.