Tinklalapio logotipas
Grįžti

Švietimo aktualijų konferencijoje – apie santykius ir ugdymą nuotolinio mokymosi realybėje

person_outline Organizatorius: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
access_time 2020-10-08, 12:00 iki 16:15 val.
place Nuotolinis
event_note Konferencija

Pandemijos iššūkiai švietimui, su kuriais susiduriame šiandien, vieni didžiausių per pastarąjį šimtmetį. Šiandieniniai COVID–19 paspartinti pokyčiai švietime – taip pat vieni sparčiausių. Minėtasis virusas jau per pirmąsias kelias savaites pakeitė švietimo sritį neatpažįstamai – ypač aktualiu tapo prieš tai nuvertinas nuotolinis mokymas(is), privertęs mokytojus ir moksleivius skubiai tobulintis žinias ir įgūdžius IT, efektyvios komunikacijos ir kitose srityse.

Mokyklų bendruomenėms kyla daug su pokyčiais susijusių klausimų – apie tai, kaip nuotoliniu būdu palaikyti šiltus santykius su moksleiviais bei perteikti jiems būtinas žinias? Kaip skatinti moksleivių motyvaciją mokytis bei ugdytis bendruosius gebėjimus? Kaip padėti patiems mokytojams atlaikyti psichikai tenkančią pokyčių naštą bei kelti jų motyvaciją keistis, adaptuotis? Kaip  suburti iniciatyvią ir naujovėms atvirą mokyklos bendruomenę?

Ieškant atsakymų į šiuos klausimus, spalio 8-ąją (ketvirtadienį) 12.00–16.10 val. rengiama nuotolinė, mokyklų bendruomenėms skirta konferencija Nestabilus ryšys: santykiai ir ugdymas nuotolinio mokymosi realybėje.

Konferencija skirta apžvelgti nuotolinį mokymąsi švietimo įstaigų vadovų, mokytojų, tėvų bei mokinių akimis; dalintis patirtimis ir kurti šiandienos realijas atitinkantį švietimo metodologiją.

 Konferencijoje pranešimus skaitys ir patirtimi dalinsis vaikų ir paauglių psichiatras Linas Slušnys, pedagogas Mantas Karanauskas, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Sara Aškinytė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktorius Valdas Jankauskas, gydytojas psichiatras, psichoterapeutas prof. Eugenijus Laurinatis, komunikacijos specialistas Tomas Nemūra, taip pat neformaliojo švietimo praktikai Agnė Rickevičienė ir Algimantas Žadeikis.

Po pranešimų vyks diskusijos mažesnėse, nuotolinio ugdymo problemoms skirtose darbo grupėse – apie neformaliojo ugdymo iššūkius ir galimybes, mokyklos bendruomenės telkimą, mokinių įsitraukimo skatinimą bei mokytojo savipagalbą ir rūpinimąsi savimi.

Dalyvavimas konferencijoje yra nuotolinis ir nemokamas, tačiau privaloma išankstinė registracija internetu. (https://lvjc.lt/renginys/LVJC-virtuali-konferencija-nuotolinis-ugdymas/)

Konferenciją organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, transliacijos partneris – Pedagogas.lt


Papildoma informacija
Programa Apsilankyti puslapyje
Savivaldybė Vilniaus m. sav.
Registracija Nuoroda į registracijos formą
Kitos sąlygos Nemokamas
Nacionalinis Taip
Koordinatoriaus el. paštas centras@lvjc.lt
Koordinatoriaus tel. nr. +37052054705
Renginio vieta

Grįžti