Tinklalapio logotipas

Nuotolinis mokymas(is)

Praktinis seminaras apie „Padlet“ diegimą
Aprašas: pristatomos plačios Padlet naudojimo galimybės.
Rengėjas: KTU

Aprašas: projekto metu nufilmuoti praktinių veiklų pavyzdžiai - iliustracijos, kurios padeda siekti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programose sutartų kompetencijų (pažinimo, meninės, sveikatos, socialinės ir komunikavimo). 
Rengėjas: ŠMSM ir VTDKO
Aprašas: vaizdo medžiagoje aptariama, kaip spręsti su „Flash“ įskiepiu iškilusias problemas ir kaip nuosekliai mokytis lietuvių kalbos šiose svetainėse.
Rengėjas: NŠA
 
Aprašas: vaizdo medžiagoje aptariama, kaip nufilmuoti kompiuterio monitoriaus ekraną, kaip panaudoti Facebook socialinio tinklo, Messenger, el. dienynų ir kt. galimybes.
Rengėjas: NŠA
 
Aprašas: vaizdo medžiagoje pateikiama TesTeach aplinkos naudojimo instrukcija: registracija, medžiagos talpinimas, dalijimasis ir grįžtamojo ryšio stebėjimas.
Rengėjas: NŠA
 
Aprašas: vaizdo medžiagoje - Lino aplinkos naudojimo instrukciją: registracija, medžiagos talpinimas, dalijimasis ja ir grįžtamojo ryšio stebėjimas
Rengėjas: NŠA
Aprašas: vaizdo medžiagoje pateikiamos rekomendacijos, kaip galima būtų planuoti ir organizuoti nuotolinį mokymą specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.
Rengėjas: NŠA
Aprašas: šioje vaizdo medžiagoje demonstruojama, kaip labai paprastai galima mokyti ir mokytis nuotoliniu būdu naudojant padlet.com platformą.
Rengėjas: NŠA
 
Aprašas: vaizdo medžiagoje pristatoma, kaip dirbti su svetaine „Sauga ir sveikata 5-8 klasėms“ ir kaip svetainėje esančią medžiagą pritaikyti nuotoliniam mokymui.
Rengėjas: NŠA
 
Aprašas: įraše patariama, kaip padėti sau ir kitiems krizės situacijoje: kaip atsirinkti informaciją, sumažinti patiriamą stresą, dirbti nuotoliniu būdu iš namų, pasirūpinti pavaldiniais (jei esate vadovas)
Rengėjas: NŠA
 
Aprašas: šioje vaizdo medžiagoje demonstruojama, kaip pasinaudojant gamtos mokslų svetainėse 5─6 ir 7─8 klasėms pateiktais įrankiais parengti mokymosi objektų rinkinius, skirtus mokytis nuotoliniu būdu.
Rengėjas: NŠA
 
Aprašas: vaizdo medžiagoje pateikiamos rekomendacijos, kaip kalbėti su vaikais krizės situacijoje, kokio pobūdžio informaciją jiems suteikti, pristatoma keletas būdų kaip padėti vaikui nurimti.
Rengėjas: NŠA
 
Aprašas: vaizdo įraše mokoma, kaip naudoti SKYPE programėlę pamokų vedimui nuotoliniu būdu. 
Rengėjas: MRU
 
Aprašas: vaizdo medžiagoje pristatoma, kaip praktiškai naudotis Moodle įrankiais, pritaikant juos į žaidybinimą orientuotam mokymui.
Rengėjas: MRU
 
Aprašas: parengta vaizdo medžiaga kviečia išmokti susikurti floristines kompozicijas, pasidaryti šukuosenas, papuošti namus, dalinamės gyvūnų ir drabužių priežiūros patarimais, siūlome išbandyti įvairias treniruotes.
Rengėjas: KMPMC
 
Aprašas: projekto Mokykla Plius tikslas – padėti mokytojams sukurti aktualų turinį. Pamokų duomenų bazėje sukaupta ir kaupiama daug vertingos mokomosios medžiagos visai bendruomenei.
Rengėjas: KTU