#EUandME: rytojaus Europa prasideda šiandien!

Grįžti

#EUandME: rytojaus Europa prasideda šiandien!
event 2019-04-15 domain Žinauviska.lt

#EUandME: rytojaus Europa prasideda šiandien!

#EUandME tai kampanija, siekianti parodyti, ką Europos Sąjunga daro vardan tavęs. Visi mes turime skirtingų siekių ir atsidedame skirtingai veiklai: vieni pasineriame į studijas, kiti mėgstame keliauti, vieniems patinka naršyti internete, o kiti imamės gelbėti pasaulį. Gyvenimas Europos Sąjungoje mums teikia kone neribotas galimybes užsiimti patinkama veikla. ES iniciatyvos ir teisės aktai – tai priemonės tavo svajonėms įgyvendinti, jie gali tapti tavo įkvėpimo šaltiniu ir padėti tau atskleisti visą savo potencialą.

#EUandME tinklalapyje gali rasti daug naudingos informacijos apie verslą, tvarią aplinką ir gyvenimo būdą, teseis, judumą, technologijas ir t.t. Kampanija pateikia 119 tikrų istorijų iš jaunų žmonių gyvenimo Europoje, kaip ES jiems padeda keliauti, mokytis ir augti. Šios istorijos pasakojamas filmukų formatu. Jas rasti gali čia.

#EUandME susitikimai

Artėjant Europos Parlamento rinkimams jaunimo grupės kviečiamos atvykti į Europos informacijos centrą ir padiskutuoti, kokią reikšmę Europos Sąjunga turi kasdieniame mūsų gyvenime? Kokį poveikį ji daro mūsų pomėgiams, kelionėms, saugumui, vartojimo galimybėms ir mūsų socialinėms teisėms?

Susitikimai organizuojami kiekvienai grupei atskirai (iš anksto užsiregistravus), todėl yra galimybė suderinti tinkamą laiką bei temą. Užsiėmimai yra nemokami. 

Dėl užsiėmimų kreipkis telefonu 8 5 231 31 83 arba el. paštu sigita.skirkaite@ext.ec.europa.eu

Europos informacijos centro darbo laikas:

Pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 10.00 iki 18.00 val.

Penktadieniais nuo 10.00 iki 17.00 val.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Europos Komisija.