„Face2Hearts“ konkursas

Grįžti

„Face2Hearts“ konkursas
event 2019-04-24 domain Žinauviska.lt

„Face2Hearts“ konkursas

Mėgsti keliauti? Norėtum susitikti fantastiškus žmones ir papasakoti jų istorijas, kurios dažnai nebūna išgirstos? Būk vienas 20 žmonių, kurie keliaus į žmonių širdis!

Konkursas „Face2Hearts“ atrinks 20 jaunių vlogerių iš 10 ES valstybių bei po vieną iš šių valstybių: Argentinos, Butano, Žaliojo Kyšulio, Jamaikos, Mianmaro, Namibijos, Pakistano, Paragvajaus, Siera Leonės ir Gambijos. Europiečiai vlogeriai kartu su vietiniu jaunimu keliaus vieną mėnesį, pažins bendruomenes bei pasakos istorijas, kaip ES pakeitė žmonių gyvenimą. Kelionės vyks 2019 m. liepą – 2020 m. balandį. Per mėnesio trukmės kelionę jaunieji vlogeriai gaus 3000 Eur stipendiją išlaidoms. Kelionės išlaidos iš jų gyvenamosios vietos iki valstybės, kurioje keliaus, bus kompensuojamos.

Dalyvauti konkurse gali, jei tau 22–35 m. Užpildyk paraiškos formą, įrašyk filmuką, pasidalink savo mėgstamiausiomis nuotraukomis ir parašyk straipsnį, kad parodytum savo istorijų pasakojimo įgūdžius. 20 laimėtojų bus pakviesti į mokymus, kurie vyks Briuselyje. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos bus kompensuojamos.

Dalyvauti gali iki 2019 m. gegužės 12 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Faces 2 Hearts.