„Microsoft365“ – sprendimas mokykloms įgyvendinti nuotolinį mokymo procesą

Grįžti

„Microsoft365“ – sprendimas mokykloms įgyvendinti nuotolinį mokymo procesą
event 2020-03-19 domain Nacionalinė švietimo agentūra label_outline Aktualijos

„Microsoft365“ – sprendimas mokykloms įgyvendinti nuotolinį mokymo procesą

Šiuo metu švietimo įstaigos susiduria su ypač dideliu iššūkiu – pasiruošimu nuotoliniam mokymui. Pastebėjome, kad šiuo klausimu įvairiais komunikacijos šaltiniais plinta labai daug įvairios medžiagos, kas kuria savotišką chaosą tiek informacinėje erdvėje, tiek mokyklų bendruomenėje.

Kalbant apie turinį, tai yra labai individualus dalykas, skirtingi mokytojai taiko skirtingas mokymo metodikas ir netgi tų pačių dalykų metodininkai dažnai renkasi visiškai skirtingą skaitmeninį turinį, tokį, koks, jų manymu, geriausiai padeda užtikrinti žinių perteikimo procesą.

Deja, bet to paties negalima pasakyti apie komunikacijos įrankius. Jų gausa ir aiškios bendradarbiavimo politikos nebusvimas kuria sąmyšį. Kodėl? Tikriausiai visos didelės organizacijos sutiktų, kad didžiausias kylantis iššūkis siekiant užtikrinti nuotolinį organizacijos narių bendravimą – jų pasiekiamumas. Organizacijai yra būtina aiški bendravimo/bendradarbiavimo politika nustatant konkrečius komunikacijos įrankius.

Šiuo metu yra tik kelios platformos, galinčios pasiūlyti tokią įrankių ir funkcionalumo įvairovę bei užtikrinti sklandų mokymosi proceso perkėlimą į skaitmeninę erdvę.

UAB „Officeday“, bendradarbiaudama kartu su „Microsoft“, siūlo greičiausiai inovatyviausią sprendimą mokykloms nuotolinio mokymo proceso įgyvendinimui – „Microsoft365“.

Šią patformą nemokamai gali naudoti visi bendruomenės nariai – administracija, mokytojai, mokiniai, pagalbinis personalas.

Išsamesnę informaciją galite rasti nuorodoje žemiau:

https://www.officeday.lt/mokymasis-nuotoliniu-budu.html

Arba susisiekite su #interaktyvimokykla komanda el. paštu svietimui@officeday.lt

Nuotolinio mokymosi su „Microsoft365“ galimybės