„Misija Sibiras‘19” ekspedicijos dalyvių atranka

Grįžti

„Misija Sibiras‘19” ekspedicijos dalyvių atranka
event 2019-04-23 domain Žinauviska.lt

„Misija Sibiras‘19” ekspedicijos dalyvių atranka

Projektas „Misija Sibiras“ skelbia „Misija Sibiras‘19” ekspedicijos dalyvių atrankos pradžią. Iki gegužės 5 d. kiekvienas norintis yra kviečiamas sukurti ateitį istorijai ir išbandyti savo galimybes šių metų atrankoje adresu www.misijasibiras.lt.

Anketa yra tik pirmasis atrankos etapas į ekspediciją – po jo atrinkti kandidatai bus kviečiami į bandomąjį žygį, vyksiantį Lietuvoje. Bandomojo žygio metu kandidatams teks įveikti iššūkius, su kuriais komandos įprastai susiduria lietuvių tremties ir kalinimų vietose. Po šio etapo bus suformuota galutinė ekspedicijos komanda, liepos mėnesį išvyksianti į „Misija Sibiras’19” ekspediciją.

Pernai „Misija Sibiras“ pasiekė beveik 1 000 atrankos anketų, o į bandomąjį žygį buvo pakviestas kas dvyliktas pildęs atrankos anketą. Būtent dėl to anketoje atskleisk asmeninę motyvaciją ir atvirai papasakok, kodėl  nori tapti šių metų ekspedicijos dalimi. Norint dalyvauti atrankoje nėra ribojamas dalyvių amžius, profesija, nebūtina mokėti rusų kalbą ar turėti tremties istorijų giminėje. Svarbiausia yra motyvacija sukurti ateitį istorijai!

Planuojant ekspediciją labai daug įtakos tam turi visuomenės palaikymas, todėl kiekvienas, kuriam rūpi istorija, savo indėliu prie projekto prisidėti gali skirdamas savo 2% GPM paramą arba aukojimo portale aukok.lt. Norintys suteikti organizatoriams daugiau informacijos apie Kazachstane esančias buvusias lietuvių kalinimo vietas, kviečiami susisiekti el. paštu jauniems@jauniems.lt.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Misija Sibiras.