„Mokyklų tobulinimo centras“ kartu su „Renkuosi mokyti!“ padės sugrįžti į mokyklą ją anksčiau palikusiems Vilniaus mokytojams

Grįžti

„Mokyklų tobulinimo centras“ kartu su „Renkuosi mokyti!“ padės sugrįžti į mokyklą ją anksčiau palikusiems Vilniaus mokytojams
event 2020-05-04 domain Renkuosi mokyti label_outline Projektai ir konkursai

„Mokyklų tobulinimo centras“ kartu su „Renkuosi mokyti!“ padės sugrįžti į mokyklą ją anksčiau palikusiems Vilniaus mokytojams

Vilniaus švietimo pažangos centras koordinuoja ir Vilniaus miesto savivaldybė finansuoja naują projektą „Sugrįžtu mokyti“. Šis projektas padės grįžti į mokyklą tiems, kuriems svarbus kiekvienas vaikas, kurie dega noru juos mokyti ir visuomet jautė pašaukimą dirbti mokykloje. Be galo džiugu, jog šis projektas bus įgyvendintas remiantis sėkminga VšĮ „Mokyklų tobulinimo centro“ ir jo programos „Renkuosi mokyti!“ patirtimi.

Projekto „Sugrįžtu mokyti“ dalyviams bus sudarytos sąlygos sustiprinti turimas pedagogines, psichologines bei dalykines kompetencijas. Dalyviai bus supažindinti su šiuolaikinės mokyklos gyvenimu, Vilniaus ir nacionalinės švietimo politikos prioritetais, ugdymo turinio ir proceso naujovėmis. Jie turės galimybę atnaujinti ugdymo psichologijos bei kitų ugdymo mokslų žinias, išmokti naudotis bent keliomis dalyko dėstymui  reikalingomis IT priemonėmis.

Šis projektas susideda iš keturių etapų:

  1. dalyvių pritraukimo ir atrankos (siekiama atrinkti orientuotus į vaiką mokytojus, pasiryžusius nuolat mokytis ir tobulėti)
  2. individualios profesinės pagalbos plano sudarymo (bus atsižvelgiama į kiekvieno mokytojo individualius poreikius)
  3. 5 dienų mokymo programos (ji skirta sustiprinti dalyvių pedagoginį, psichologinį bei dalykinį pasirengimą)
  4. individualaus konsultavimo bei profesinės pagalbos jau dirbant mokykloje

Didelis dėmesys bus skiriamas ir lengvesniam mokyklų bei sugrįžtančių mokytojų vienas kito atradimui – mokytojams bus pateiktas pedagogų ieškančių mokyklos sąrašas ir rekomendacijos, mokyklų vadovai bus informuoti apie šiame projekte rengiamus specialistus.

Projekto tikslas – 2020 / 2021 m. į Vilniaus miesto bendrojo ugdymo įstaigas palydėti iki 25 pasirengusių savarankiškai bei kūrybiškai dirbti mokytojų.

Projektas prasidės 2020 m. gegužę ir tęsis iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Jei susidomėjote ir norėtumėte apie šią iniciatyvą sužinoti daugiau, kviečiame registruotis į projekto pristatymą, kuris nuotoliniu būdu vyks 2020 m. gegužės 14 d. 14 val. Registracija vyksta iki gegužės 13 d. Užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo informacija.