Ar galima mokyti(s) žaidžiant: Specialistų pamokos mokytojams „Metodų mugėje ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“

Grįžti

Ar galima mokyti(s) žaidžiant: Specialistų pamokos mokytojams „Metodų mugėje ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“
event 2019-04-26 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras label_outline Aktualijos

Ar galima mokyti(s) žaidžiant: Specialistų pamokos mokytojams „Metodų mugėje ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“

Gegužės 10–11 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks nacionalinis švietimo aktualijų renginys „Metodų mugė ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“.

Tradicija tapusi Metodų mugė organizuojama, siekiant padėti pedagogams paįvairinti pamokas ir taip paskatinti vaikų įsitraukimą, norą mokytis bei pagerinti visos klasės mokymosi pasiekimus.

Nors žaidimas – įgimtas aplinkos pažinimo ir įgūdžių lavinimo būdas, natūraliai susiliejantis su kasdiene veikla, vaikui augant jis imamas tapatinti su „nerimtu užsiėmimu“ ar „dykinėjimu“. Tuo tarpu vis dažniau pasigirsta nuomonių, jos sužaidybinius mokymosi procesą, gerėjančių rezultatų nereikėtų ilgai laukti.

Pirmoji Metodų mugės diena (gegužės 10-oji) skirta pedagogams. Edukacinių, didaktinių, muzikinių, judriųjų ir lauko žaidimų erdvėse vyks apie 60 kvalifikacijos tobulinimo renginių: seminarų, kūrybinių dirbtuvių, paskaitų ir diskusijų, veiks pedagogų sukurtų metodinių priemonių paroda.

Antrąją renginio dieną (gegužės 11-ąją) vyks edukaciniai užsiėmimai ir kūrybinės dirbtuvės, skirtos šeimoms. Šią dieną visi renginiai nemokami.

„Metodų mugės ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“ temos – pačios įvairiausios. Specialistai dalinsis žiniomis ir patirtimi apie gimtosios kalbos ar matematinių gebėjimų ugdymo per žaidimus ypatumus, atskleis, kas padeda stiprinti socialines emocines kompetencijas, kurti augumui palankią klasės atmosferą, integruoti iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nesusijusius dalykus.

Užsiėmimus ves praktikai – aktyvūs pedagogai, dailininkai, sportininkai, edukologai, psichologai, koučingo specialistai ir kiti.

Daugiau informacijos ir registracija – www.lvjc.lt/metodu-muge-2019/

Pasiteiravimui – el. p. metodumuge@lvjc.lt, tel. (8 5) 205 4695