Augalų daigeliams virusai nebaisūs!

Grįžti

Augalų daigeliams virusai nebaisūs!
event 2020-03-27 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras label_outline Projektai ir konkursai

Augalų daigeliams virusai nebaisūs!

Kasdien elektroniniais laiškais ir skambučiais sulaukiame klausimų, ar dėl paskelbto karantino neatidedamas ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“? Ne, konkursas vyksta! Nors karantinas truputį pakoregavo jo eigą, dauguma žaliųjų palangių persikėlė į mokinių ir mokytojų namų erdves.

Kasdien į konkurso darbų duomenų bazę atkeliauja viena už kitą originalesnės ir įdomesnės žaliosios palangės. Primename, kad konkurse dalyvauja ne tik ugdymo įstaigų atsiųsti darbeliai, gali dalyvauti ir šeimų sukurtos žaliosios palangės ar erdvės. Laiko kūrybai turite dar visą mėnesį. Jei dar nesudaiginote sėklų, dabar pats laikas tai padaryti. Manome, kad daugelio namuose jau bunda svogūnai ir česnakai. Pasirausę sėklų maišelyje, galbūt rasite pupų, žirnių, pipirnių, medetkų ar čiobrelių sėklų. Truputėlis fantazijos, kantrybės, priežiūros ir savo žaliosios palangės nuotrauką ir aprašymą galite siųsti konkursui – tereikia užpildyti anketą.

Primename, kad konkurso laimėtojų laukia prizai!

Šiemet konkursas skiriamas dr. Eugenijos Šimkūnaitės metams paminėti. Plačiau apie konkursą čia: https://www.lmnsc.lt/zalioji_palange/

Daigių sėklų, šiltų saulės spindulių ir originalių idėjų!