Svarbi informacija planuojantiesiems atvykti į parodą „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

Grįžti

Svarbi informacija planuojantiesiems atvykti į parodą „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“
event 2017-04-06

Svarbi informacija planuojantiesiems atvykti į parodą „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

Jau visai greitai – balandžio 12–13 d. Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindineje mokykloje prasides švietimo paroda „Sužinokime. Tobulekime. Veikime“. Parodoje vyks daug vertingu renginiu mokytojams ir mokyklu vadovams. Visus lankytojus kviesime aplankyti stendu bei isitraukti i aktyvias veiklas juose.

Parodos organizatoriai noretu atkreipti visu planuojanciuju apsilankyti parodoje demesi i keleta dalyku:

  1. Parodos renginiu programa yra papildyta keletu nauju renginiu – peržiurekite programa, išsirinkite Jums aktualiausius renginius, o programa galite atsispausdinti prieš atvykdami i paroda. Visi renginiai yra nemokami ir i juos registruotis nei iš anksto, nei atvykus i paroda nereikia.
  2. Jei ketinate i paroda vykti savo transportu, maršruta susiplanuoti galite cia.
  3. Šventinis parodos atidarymas vyks 2017 m. balandžio 12 d. 10.00 val. mokyklos aktu saleje (4 aukšte). Trukme – apie 30 min. Po atidarymo visus parodos lankytojus kviesime i mokyklos sporto arenoje veiksiancius stendus. Stendus galesite lankyti visu parodos darbo metu.
  4. Jei pageidausite gauti elektronine pažyma už dalyvavima parodoje, prieš atvykdami i paroda, isitikinkite, kad turite aktyvia informacines sistemos „Ugdymo sodas“ vartotojo paskyra (jei neturite – užsiregistruokite: https://sodas.ugdome.lt/registruotis/pradzia), nes pažymos už dalyvavima parodoje bus išduodamos tik informacines sistemos „Ugdymo sodas“ vartotojams. Atvyke i paroda, lankytoju registracijos punkte pateiksite savo varda, pavarde ir mes pažymesime Jusu apsilankyma parodoje. Pažyma galesite atsisiusti po parodos, prisijunge prie savo „Ugdymo sodo“ vartotojo paskyros.

Kvieciame Jus visus balandžio 12–13 d. atvykti i Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindine mokykla: susitikti su biciuliais ir kolegomis, išgirsti aktualia informacija, išbandyti naujoves, sudalyvauti aktyviose ir linksmose veiklose stenduose!

Parodos organizatoriai: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo pletotes centras, bendradarbiaudami su Radviliškio rajono savivaldybe, Radviliškio rajono savivaldybes švietimo ir sporto paslaugu centru bei Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindine mokykla.

Ruta Mazgelyte
Viešuju ryšiu specialiste