Dalyvauk tarptautiniame „BarCamp“ projekte Berlyne!

Grįžti

Dalyvauk tarptautiniame „BarCamp“ projekte Berlyne!
event 2019-11-14 domain Žinauviska.lt label_outline Spaudos apžvalga

Dalyvauk tarptautiniame „BarCamp“ projekte Berlyne!

Norėtum dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose arba jau esi juose dalyvavęs, ar net organizavęs? Nori įgyti daugiau patirties mainų tema? Dalyvauk tarptautiniame „BarCamp“ projekte „Inclusive International Youth Exchange“, kuris vyks 2019 m. lapkričio 22–24 d. Berlyne ir prisidėk prie tokių projektų tobulinimo. „BarCamp“ formatas skiriasi nuo kitų įprastų susirinkimų ir konferencijų, nes čia gali pats organizuoti savo užsiėmimus ir pasidalyti patirtimi bei idėjomis. Projekte taip pat galėsi laisvai rinktis, kur ir kokiuose užsiėmimuose dalyvauti. „BarCamp“ metu bus diskutuojama apie tai, kas svarbiausia organizuojant jaunimo mainus ir kaip pagerinti jų kokybę.

Dalyvauti gali, jei tau 16–27 m. (nepilnamečiams reikės pateikti tėvų ar globėjų sutikimą). Nakvynė bei dalyvavimas projekte nieko nekainuos, kelionės išlaidos taip pat gali būti padengiamos.

Registruokis čia iki 2019 m. lapkričio 15 d. Po registracijos tinklalapyje gausi el. laišką su nuoroda. Kai ją patvirtinsi, bus suaktyvinta tavo paskyra ir galėsi užsiregistruoti į „BarCamp“.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Barcamp Tools.