Darbas per karščius pedagogo akimis: ne mokiniai alpsta, o mokytojai

Grįžti

Darbas per karščius pedagogo akimis: ne mokiniai alpsta, o mokytojai
event 2019-06-13 domain Delfi.lt label_outline Spaudos apžvalga

Darbas per karščius pedagogo akimis: ne mokiniai alpsta, o mokytojai

„Kasdienė pamoka – kova. Kūrybiškai, žinoma. Mokiniai įeina su „bambaliais“ vandens, inkščia, dūsauja ir jau rėkia: mokytojau, nebežudykit, nieko nebenorime“, – taip darbą per alinančius karščius apibūdino mokytojas Mindaugas Jonas Urbonas.

Pedagogas darbą dabartinėmis sąlygomis apibūdino kaip „švietėjišką bevaisę masturbaciją“.

Nuo karščio alpsta ir mokytojai

„Grįžau per kaitrą iš mokyklos šlapiais šonais, riebaluota kakta ir šlapiu užpakaliu. Eidamas galvojau apie gana chamišką dabartinio švietimo ministro A. Monkevičiaus vakar per TV3 reportažą pasakytus žodžius apie mokslų metų ilginimą, o tiksliau – jo patarimus. Ne mokiniai alpsta, bet mokytojai, ypač vyresnio amžiaus, kurie turi antsvorio ar širdies problemų... Aišku, ir mokiniai skundžiasi, nesusikaupia, ignoruoja pamoką“, – „Facebook“ tinkle rašė mokytojas M. J. Urbonas.

Mokytojas pabrėžė, kad mokslo metų prailginimas buvo buvusios švietimo ministrės Jurgitos Petrauskienės inicijuota naujovė. „Prisiminkime Jurgitą Petrauskienę! Legendinė misijų-vizijų-erezijų-iššūkių ministrė, bet... Deja, ji buvo kas tik norite, tačiau ne Švietimo ministrė. Šios moters viena iš eretinių vizijų (kažkodėl be diskusijų ir apgalvotų pereinamųjų etapų žaibiškai įgyvendinta!) buvo prailginti mokslo metus, kad tėveliai galėtų ramiai dirbti, o mokytojai „(pa)daboti“ vaikus, bet tai buvo gražiai pavadinta „švietimo kokybės gerinimu ir skatinimu!“

Daugiau skaitykite čia.