Daugiau pakaunės moksleivių vasarą ilsėsis nemokamai

Grįžti

Daugiau pakaunės moksleivių vasarą ilsėsis nemokamai
event 2019-06-05 domain Diena.lt label_outline Spaudos apžvalga

Daugiau pakaunės moksleivių vasarą ilsėsis nemokamai

Prasidėjus birželiui, daugelis moksleivių mintyse atostogauja. Tikrosios atostogos šiemet prasidės vėliau, kaip ir nemokamos vaikų vasaros poilsio stovyklos. Beveik pusšimtį jų finansuoja Kauno rajono savivaldybė.

Eis į išgyvenimo žygį

Ankstesniais metais nemažai stovyklų prasidėdavo pirmosiomis birželio dienomis, o dabar ankstyviausios jų startuoja birželio 10 d. Kauno rajono savivaldybė šiemet finansuoja 46 įvairios trukmės dienines ir turistines vaikų vasaros stovyklas. Jose planuojama užimti 1 340 vaikų (iš jų apie 300 – iš socialiai remtinų šeimų), tai yra 360 moksleivių daugiau nei pernai.

Būrys Vilkijos moksleivių antroje birželio pusėje išsiruoš į turistinę edukacinę stovyklą "Saulėgrąža". Vienkiemyje Kauno ir Kėdainių rajonų paribyje tradicine tapusi stovykla rengiama devynioliktą kartą. "Keliamės, mankšta, maudynės upėje, kūrybinės dirbtuvės, vėl maudynės, ir taip toliau", – nusistovėjusią dienotvarkę prisiminė stovyklos organizatorė Vilkijos vaikų ir jaunimo teatro "Vizija" režisierė Irena Štilpaitė. Dėmesio teatrui netrūks ir stovykloje. Čia žada lankytis ir vesti užsiėmimus aktorius Eimutis Kvoščiauskas, teatrologė Gintarė Kazakevičienė, taip pat Mantas Bartuševičius, Daumantas Jatautas, Rimvydas Markevičius. "Visi jie – buvę teatro "Vizija" artistai. Stovykloje su vaikais dirba ir dailininkai, ir choreografai. Vyksta kūrybinės dirbtuvės, per kurias vaikai ir lipdo, ir piešia, ir rankdarbius gamina. Sukuriame meninę programą, kurią parodome tėveliams stovyklos uždarymo vakarą. Tuomet ir vaikų darbų parodą surengiame", – pasakojo I.Štilpaitė.

Daugiau skaitykite čia.