Didžiausia tarptautinė jaunimo organizacija AIESEC kviečia prisijungti ir pradėti kurti savo sėkmės istoriją!

Grįžti

Didžiausia tarptautinė jaunimo organizacija AIESEC kviečia prisijungti ir pradėti kurti savo sėkmės istoriją!
event 2019-09-11 domain Žinauviska.lt label_outline Projektai ir konkursai

Didžiausia tarptautinė jaunimo organizacija AIESEC kviečia prisijungti ir pradėti kurti savo sėkmės istoriją!

Ruduo – pokyčių metas. Vieni keičia garderobo spalvas, kiti – dar tamsiais ir ilgais žiemos vakarais bei nesibaigiančiais serialų maratonais alsuojantį tingų gyvenimo būdą į pažadus tapti žmogumi, apie kurį bus rašomos sėkmės istorijos. Taip, tos pačios, kurias ne vienas mūsų skaitome atsidusdami, kad patys tokio gyvenimo negalėsime susikurti: juk tam neturime laiko, žinių, įgūdžių, bendraminčių, kurie palaikytų net pačias ambicingiausias idėjas ir ne tik skatintų, bet ir padėtų jas įgyvendinti... Galų gale net save nepilnai pažįstame: nežinome, kuo esame išskirtiniai, kuris iš milijono galimų kelių ar mūsų pačių turimų, bet dar neatrastų savybių nuvestų  į sėkmę.

O jei pasakytume, kad yra vieta, kur gali visa tai sužinoti? 

Su Jungtinėmis Tautomis bendradarbiaujanti didžiausia pasaulyje jaunimo valdoma organizacija AIESEC kartu su daugiau nei 25 000 narių iš viso pasaulio tave kviečia tapti nariu ir atrasti savyje lyderio potencialą!

AIESEC – daugiau nei 120 pasaulio valstybių veikiantis tinklas, kurio pagrindinė idėja yra suburti jaunus, inovatyvius, veržlius žmones iš viso pasaulio ir suteikti jiems platformą mokytis bei augti korporacinio pobūdžio organizacijoje. Įgytas žinias nariai perduoda kitiems tapus komandų vadovais (bei užimant aukštesnes pozicijas organizacijoje) ir toliau mokosi patys nacionalinių bei tarptautinių konferencijų metu ar pasinaudojant galimybe savanoriauti socialiniuose projektuose kitose AIESEC tinklo šalyse.

AIESEC nariu gali tapti kiekvienas Vilniuje ar Kaune gyvenantis jaunas žmogus nuo 16 m., turintis ryžto atnešti pokyčius ne tik į savo ar savo komandos, bet ir Lietuvos visuomenės gyvenimą. 

AIESEC tau siūlo:

  • tarptautinį draugų ratą – gausi galimybę pažinti skirtingų tautų darbo kultūrą, tradicijas, mąstymą. Sužinosi, kas šiandien aktualu ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio jaunimui;
  • galimybę pažinti save – individualiai paskirtas mentorius, įvairūs mokymai bei aplinkinių žmonių organizacijoje parama padės išsiaiškinti, kokios yra tavo stipriausios / silpniausios pusės ir ką norėtum veikti ateityje (jei jau žinai – padės tapti išskirtiniu darbo rinkoje);
  • dinamišką darbą ir vietą augti – AIESEC nariai dirba su labai įvairiais žmonėmis – nuo lietuvio studento iki socialinio projekto organizatorių Indijoje; nuo įmonių Lietuvoje iki startuolių Balkanuose. Turėsi galimybę organizuoti socialiai atsakingus projektus Lietuvoje, kuriuose dalyvaus savanoriai iš viso pasaulio, bei kurti tarptautinio darbo bei savanorystės galimybes Lietuvos jaunimui ir jomis pasinaudoti pats.
  • vidinio bei kitų žmonių lyderystės potencialo ugdymą – organizacijoje turėsi galimybių užimti nemažai vadovaujamų pozicijų bei prisijungti prie socialinių iniciatyvų, kurios leis prisidėti prie žmonių gerbūvio. Iškilus iššūkiui ar problemai, išmoksi jas spręsti iš karto, remiantis faktais ir be baimės prisiimant atsakomybę.

Skamba įdomiai? 

AIESEC Lietuva turi filialus Vilniuje ir Kaune, tad jei gyveni viename šių miestų ir susidomėjai AIESEC veikla apsilankyk čia ir užpildyk nario anketą iki 2019 m. rugsėjo 12 d.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, AIESEC.