Gauk stipendiją profesinei stažuotei JAV!

Grįžti

Gauk stipendiją profesinei stažuotei JAV!
event 2020-05-11 domain Žinauviska.lt

Gauk stipendiją profesinei stažuotei JAV!

Nori įgyti darbo patirties Jungtinėse Amerikos Valstijose? Dalyvauk Baltijos-Amerikos Laisvės fondo Profesinių stažuočių programoje. Pilnas išlaikymas ir garantuota praktikos vieta!

Paskutinio kurso bakalauro programos studentai, magistrantai ir doktorantai kviečiami teikti paraiškas į Profesinės stažuotės programą. Profesinės stažuotės programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairiose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose.

Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per devynerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 140 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu. 

Kaip ir kasmet, BAFF programa gali pasinaudoti visų specialybių studentai ir absolventai, tačiau ypatingas dėmesys bus skiriamas informacinių technologijų, inžinerijos, ekonomikos ir biotechnologijų specialybių kandidatams. Šiems kandidatams bus suteiktos išskirtinės galimybės gauti geriausias praktikos vietas aukščiausio lygio įmonėse ir kompanijose, o taip pat JAV nacionalinėse laboratorijose.

Paraiškos priimamos iki 2020 m. gegužės 31 d. 

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Baltijos ir Amerikos laisvės fondas.