Gegužę mokiniams vyks nuotolinės mankštos su profesionaliais treneriais

Grįžti

Gegužę mokiniams vyks nuotolinės mankštos su profesionaliais treneriais
event 2020-04-28 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras label_outline Aktualijos

Gegužę mokiniams vyks nuotolinės mankštos su profesionaliais treneriais

Sportas – viena pagrindinių sveikos gyvensenos sudedamųjų dalių. Judėdami stipriname kūną, geriname mąstymą, nuotaiką ir bendrą savijautą. Be to, įgauname atsparumą stresui ir vidinės energijos veikti. Suprasdamas, kaip stipriai karantino laikymasis apribojo vaikų judėjimo galimybes, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras visą gegužę 1–5 klasių mokiniams organizuos nemokamas, nuotolines mankštas su profesionaliais treneriais.

Aktyvios pertraukos vyks gegužės mėnesio pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais, 11.00–11.15 val.

Mokiniai galės išbandyti LANKSTUMO MANKŠTĄ su treneriu, daugkartiniu Lietuvos šuolių į vandenį čempionatų prizininku Žilvinu Kukliu; ŠUOLIUKŲ MANKŠTĄ su treneriu, Lietuvos šuolių į vandenį čempionu, Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviu Ignu Barkausku; JOGOS MANKŠTĄ su trenere Indre Žutautaite; JUDRUMO MANKŠTĄ su trenere Renata Gaigalaite; KARDIOMANKŠTĄ su plaukimo treneriu Dominyku Spudvilu; LINDIHOPO MANKŠTĄ su šokių trenere Daiva Veliulyte; ŠOKIŲ MANKŠTĄ su trenere, profesionalia šokėja Viktorija Urmonaite-Alekna.

Norintiems dalyvauti, pirmiausia reikės užsiregistruoti. Mankštos dieną pasiruošti kompiuterį su interneto ryšiu, judesių nevaržančią aprangą ir kilimėlį. Likus 15 minučių iki mankštos pradžios mokytojui į el. paštą bus atsiųsta prisijungimo nuoroda, kuria tereikės pasidalinti su mokiniais.

Daugiau informacijos ir registracija:

www.lvjc.lt/aktyvios-pertraukos