Į mokyklą grįžta ir iš verslo, ir iš universiteto auditorijų

Grįžti

Į mokyklą grįžta ir iš verslo, ir iš universiteto auditorijų
event 2019-06-19 domain Diena.lt label_outline Spaudos apžvalga

Į mokyklą grįžta ir iš verslo, ir iš universiteto auditorijų

Visuomenės susidomėjimas švietimu nemenksta – tai patvirtino ir atranka į programą "Renkuosi mokyti!" Praėjusią savaitę Vilniuje pristatyta dešimtoji programos dalyvių karta – atrinkti iš beveik 500 kandidatų rudenį mokyklų duris pravers 24 dalyviai, tikintys, kad jų gyvenimas – mokyti.

Mokyklos keisis

Šį rudenį mokytojais taps įmonių vadovai, psichologė, antropologė, architektė, IT ir telekomunikacijų specialistės, menininkai ir kitų sričių atstovai. Visi jie įgiję aukštąjį universitetinį išsilavinimą, patyrę savo sričių praktikai. Jie dirbs mokyklose Panevėžio r., Priekulėje, Tauragėje, Alytuje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Pasak projekto "Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!" vadovės Robertos Žižienės, visi programos dalyviai turės realių galimybių prisidėti prie geresnės mokyklos kūrimo ir kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės bei džiaugsmo. Tai jie galės daryti ne tik dirbdami su vaikais klasėje, bet ir kartu su visa mokyklos bendruomene per dvejus metus įgyvendindami pokyčio projektą. Pokyčio kryptį padės pasirinkti šiuo metu mokyklose atliekama mokinių, jų tėvų ir pedagogų apklausa.

Daugiau skaitykite čia.