Inovacijų dirbtuvės studentams

Grįžti

Inovacijų dirbtuvės studentams
event 2019-09-25 domain Žinauviska.lt

Inovacijų dirbtuvės studentams

Visorių informacinių technologijų parkas ragina studentus teorines žinias pritaikyti praktikoje. Tokią galimybę suteikia inovacijų dirbtuvių programa. Inovacijų dirbtuvės yra skirtos įvairių studijų krypčių studentams, kurie nori teorines žinias, įgytas universitete, pritaikyti praktiškai, ieško temos kursiniam darbui, praktikos vietos, nori išmokti dirbti komandoje ir papildyti savo CV. Šį rudenį inovacijų dirbtuvės startuoja jau 14 kartą. Kviečiami dalyvauti įvairių specialybių studentai (bakalaurai ir magistrantai).

Inovacijų dirbtuvių tikslas – suburti universitetus, studentus ir verslo įmones bendriems iššūkiams spręsti. Programoje didžiausias dėmesys yra skiriamas studentui. Studentai kartu su įmonių atstovais dirba komandose ir ieško sprendimų, kaip patobulinti esamus produktus arba sukurti naujus.

Kaip vyksta inovacijų dirbtuvės?

Inovatyvios įmonės iškelia atvirus iššūkius studentams, o studentai renkasi patinkantį iššūkį ir susiburia į komandas. 2 mėnesius dirbama komandose, kurias sudaro 2–4 įvairių studijų krypčių studentai bei įmonės atstovas. Komandos ieško sprendimo įmonės iškeltam iššūkiui ir siekia sukurti koncepciją, prototipą ar demo-versiją. Studentai gilina žinias susitikimuose su įmonės atstovu, savarankiško darbo metu, bei praktinėse dirbtuvėse, kurių metu mokosi apie idėjų vystymą, prototipavimą, verslo modelį ir pan. Programa pasibaigia viešu renginiu, kurio metu komandos pristato savo rezultatus ir yra renkami nugalėtojai.

Šį rudenį dirbtuvėse dalyvauja 9 produktus ir paslaugas tobulinančios ir kuriančios įmonės, kurios studentams iškėlė 10 iššūkių. Įmonių tarpe ir 4 Visorių informacinių technologijų parko bendruomenės narės: lazerinių technologijų įmonė „Evana Technologies”, specializuotas palydovinės informacijos paslaugas teikianti „Geomatrix” , inovatyvius aukštųjų technologijų sprendimus IT ir telekomunikacijų srityse kurianti „Luno” ir saulės energijos sprendimų tiekėja „SoliTek”. Iššūkius taip pat iškėlė interferencinių dangų gamintoja „Altechna Coatings”, Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius”, „Robotikos mokykla“, „Švietimo paramos mainų fondas“ ir kelionių Lietuvoje portalas „pamatykLietuvoje.lt“.

Kodėl verta dalyvauti inovacijų dirbtuvių programoje?

90% studentų, dalyvavusi programoje, rekomenduoja ją savo draugams, nes:

  • Išmoko vystyti idėjas nuo „0“ iki rezultato;
  • Sužinojo savo ribas, kokius įgūdžius reikia tobulinti ir kokių išmokti;
  • Pasisėmė idėjų ir mokėsi iš sėkmingų verslo atstovų;
  • Išbandė save įvairiose srityse;
  • Pasijautė svarbia komandos dalimi;
  • Kūrė naudingus ir aktualius dalykus;
  • Išmoko dirbti komandoje.

Naujo rudens sezono iššūkiams registruokis iki 2019 m. spalio 6 d. 

Dalyvių atranka ir komandų formavimas vyksta iki 2019 m. spalio 11 d.

Programos trukmė – 2 mėnesiai ( 2019 m. spalio 14 d. – gruodžio 19 d. ).

Daugiau informacijos rasi čia.

Iškilo klausimų? Susisiek su programos fasilitatorėmis:

Marija marija@vitp.lt

Rasa rasa@vitp.lt

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Visorių informacinių technologijų parkas.