Išlaidos pirmokui aprūpinti: kur pigiau ir kas gali gauti paramą

Grįžti

Išlaidos pirmokui aprūpinti: kur pigiau ir kas gali gauti paramą
event 2019-08-07 domain LRT.lt label_outline Spaudos apžvalga

Išlaidos pirmokui aprūpinti: kur pigiau ir kas gali gauti paramą

Įsibėgėjus paskutiniam vasaros mėnesiui, prasidėjo ir mokyklinių prekių išpardavimas. LRT RADIJAS, pasitaręs su specialistais ir įvertinęs mokyklinių prekių sąrašą, atliko socialinį eksperimentą, per kurį įvertino mokyklinių prekių įkainius prekybos centre ir knygyne.

Dviejose skirtingos prekybos vietose buvo ieškoma kuprinės, sąsiuvinių, aplankalų, pieštukinės, drožtuko, plunksnakočio, flomasterių, liniuotės, piešimo sąsiuvinių, spalvoto popieriaus ir kartono, klijų, žirklių, plastilino, guašo, dūdelės ir kitų reikalingų prekių.

Prekybos centre kuprinę mokyklai galima įsigyti ir už 16 eurų be nuolaidos. Pieštukinė gali kainuoti penkis eurus, tačiau jos kaina gali siekti ir 15 eurų. Sudėtingiausia prekybos centre buvo rasti dūdelę muzikos pamokoms, kurios kaina svyruoja nuo trijų eurų. Flomasterių kainos šioje prekybos vietoje buvo labai įvairios. Už šią spalvinimo priemonę galima sumokėti ir daugiau nei 10 eurų. Pigiausi flomasteriai – 2,14 Eur. Prekybos centre nepavyko rasti indelio vandeniui.

Daugiau skaitykite čia.