ISM dėstytojas T.Hashimoto: „Oksfordo ir Harvardo patirtį atnešiu į Lietuvą“

Grįžti

ISM dėstytojas T.Hashimoto: „Oksfordo ir Harvardo patirtį atnešiu į Lietuvą“
event 2019-07-05 domain 15min.lt label_outline Spaudos apžvalga

ISM dėstytojas T.Hashimoto: „Oksfordo ir Harvardo patirtį atnešiu į Lietuvą“

„Finansų ekonomikos magistrantams atversiu duris į viso pasaulio patirtį“, – prižada ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Finansų ekonomikos Tarptautinės magistrantūros programos direktorius Tomoyuki Hashimoto.

Kaip teigia patirties įvairiuose pasaulio universitetuose sukaupęs, o šiuo metu doktorantūros studijas Oksforde tęsiantis ISM dėstytojas, jo tikslas – sukurti kosmopolitišką aplinką, studentus supažindinti su pasauline patirtimi ir praktika, praplėsti studijuojančiųjų akiratį, besimokančiuosius supažindinti su naujausia metodologija. Šiam iššūkiui įgyvendinti T. Hashimoto subūrė dėstytojų iš viso pasaulio komandą, studijavusių geriausiuose universitetuose, kaip Oksfordas ar Harvardas, solidžią patirtį sukaupusių teoretikų bei praktikų.

„ISM Finansų ekonomikos programą galiu prilyginti virtualiai galimybei keliauti po pasaulį. Mūsų gretose dėstytojai iš tokių tolimų vietovių kaip Japonija, Šiaurės Amerika ar net Trinidadas ir Tobagas. Studentai taip pat gali pasinaudoti dvigubo diplomo programa, kuri sudaro sąlygas dalį laiko mokytis BI Norvegijos verslo mokykloje ir įgyti jos diplomą. Finansų ekonomikos programos dėstytoja Jamelia Harris šiuo metu doktorantūros studijas tęsia Oksforde, profesorius David Wheat Harvarde įgijo magistro laipsnį. Dr. Nerijus Mačiulis yra „Swedbank“ Lietuvoje vyriausiasis ekonomistas ir t.t. ISM akademikai – skirtingų tautybių, kultūrų, gavę geriausią išsilavinimą ir pasirengę žinias perduoti savo studentams. Tad norint gauti pasaulinės patirties, susipažinti su geriausių universitetų dėstymo metodais nebūtina važiuoti svetur. Oksfordo ir Harvardo patirtį atnešiu į Lietuvą“, – sako T.Hashimoto.

Daugiau skaitykite čia.