IT įgūdžiai – investicija į ateitį: kodėl svarbu jų mokyti vaikus ir kaip tą daryti

Grįžti

IT įgūdžiai – investicija į ateitį: kodėl svarbu jų mokyti vaikus ir kaip tą daryti
event 2019-08-28 domain 15min.lt label_outline Spaudos apžvalga

IT įgūdžiai – investicija į ateitį: kodėl svarbu jų mokyti vaikus ir kaip tą daryti

Baigiantis vasarai, mintys vis dažniau sukasi ne tik apie sparčiai artėjančius mokslo metus, bet ir apie tai, kuo atžalos užsiims po mokslų, kokie užsiėmimai jiems padės ne tik smagiai leisti laiką, bet ir visapusiškai tobulėti. Kitaip tariant, mėginama surasti tinkamiausią vaikui būrelį.

Vis labiau populiarėjanti ir aktualius šiandienos įgūdžius atspindinti būrelių kryptis – IT ir kiti technologijų krypties būreliai. Vienas didžiausių ir populiariausių tokio pobūdžio užsiėmimus siūlančių būrelių yra programavimo akademija „“, su informacinėmis technologijomis pažindinanti ir tvirtai jaustis IT pasaulyje kviečianti jau nuo penkerių metų. Ši programavimo akademija, kurioje siekiama kaip įmanoma veiksmingiau išnaudoti prie kompiuterio ar telefono praleidžiamą moksleivio laiką, skirta vaikams ir jaunuoliams iki pat 18 metų.

Individualūs projektai užtikrina sėkmingą mokymąsi

„CodeAcademy Kids“ akademijos moksleiviai dažniausiai naudojamų programavimo kalbų mokosi kurdami savo projektus: tai gali būti tiek interneto svetainės, mobilios aplikacijos ar kompiuteriniai žaidimai, tiek prekės ženklai. Šiame kelyje juos lydi dėstytojai – asmeninių projektų mentoriai. „Neapribojame mūsų moksleivių, mėgindami juos įsprausti į nuobodžius programavimo kalbos mokymosi rėmus ir liepdami jiems gilintis į vieną konkrečią kalbą – sprendimą, kuri programavimo kalba jam artimesnė ir į kurią jis galbūt gilinsis tiek, kad taps ekspertu, vaikas galės priimti vėliau ir savarankiškai“, – aiškina „CodeAcademy Kids“ akademijos vadovė Aurelija Makselytė.

Daugiau skaitykite čia.