Jaunieji Lietuvos talentai dalyvavo pažintinėje stovykloje Danijoje

Grįžti

Jaunieji Lietuvos talentai dalyvavo pažintinėje stovykloje Danijoje
event 2019-06-25 domain 15min.lt label_outline Spaudos apžvalga

Jaunieji Lietuvos talentai dalyvavo pažintinėje stovykloje Danijoje

Birželio 10 - 17 d. Nacionalinės moksleivių akademijos moksleiviai dalyvavo pažintinėje jaunimo vasaros stovykloje Pietų Danijoje. Stovyklą organizavo ir moksleiviams dovanojo Kauno Romuvos ir Nordborg Rotary klubai, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Tai nebe pirmas bendras Kauno Romuvos ir Nordborg Rotary klubų projektas. Klubai bendradarbiauja jau daugiau nei septynetą metų. Štai prieš porą metų panašioje stovykloje Danijoje dalyvavo Kauno vaikų dienos centro „Solija“ auklėtiniai iš socialiai remtinų šeimų bei keli skautų bendruomenės atstovai. Tuomet iš stovyklos grįžę vaikai nepaliovė dalintis patirtais smagiais nuotykiais, žavėtis naujomis pažintimis bei pasakoti apie aplankytas ypatingas vietas.

Šiais metais moksleivių laukė įtempta, tačiau smagi dienotvarkė: jie viešėjo Sønderborgo mieste, susitiko su mere, valdžios atstovais, kurie ne tik supažindino su savo vykdomais projektais, tačiau kartu su moksleiviais diskutavo apie klimato kaitą ir kaip kiekvienas jaunas žmogus gali prisidėti prie teigiamų pokyčių šioje srityje. Akademikai aplankė Unesco užregistruotą Visatos mokslų parką, taip pat ir inžinerines įmones, tokias kaip aukštųjų technologijų įmonė „Linak“ ar technologijas įvairioms pramonės šakoms tiekianti bendrovė „Danfoss“. Moksleiviai laiką leido ir svarbiausiose su jaunimo išsilavinimu susijusiose vietose: Pietų Danijos universitete (SDU), modernioje miesto bibliotekoje.

Daugiau skaitykite čia.