Jubiliejinėje Lietuvos studentų sąjungos Asamblėjoje – svečiai iš užsienio ir žymūs žmonės

Grįžti

Jubiliejinėje Lietuvos studentų sąjungos Asamblėjoje – svečiai iš užsienio ir žymūs žmonės
event 2019-08-22 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Jubiliejinėje Lietuvos studentų sąjungos Asamblėjoje – svečiai iš užsienio ir žymūs žmonės
Paskutinįjį vasaros savaitgalį Lietuvos studentų sąjunga (LSS) į pajūrį jau jubiliejinį 20–ąjį kartą kvies valdžios atstovus, aukštojo mokslo ekspertus, studentijos lyderius bei studentus.
 
Renginys prasidės rugpjūčio 23 d. 11 val. iškilminga Konferencija Klaipėdos universiteto Auloje (H. Manto g. 84). Pasveikinti LSS atvyks Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos pirmininkas Nerijus Varnas, sąjungos Alumnai.
 
Pirmoji diskusija vyks su Švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi. Sąjungos prezidentas Eigirdas Sarkanas ministrą kalbins ministrą apie aukštojo mokslo ateitį bei apie realią studentų įtaką  švietimo politikos formavimui.
 
Antrąjį pranešimą anglų kalba apie Bolonijos proceso 20 metų sukaktį skaitys Švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėjas Andrius Zalitis, o diskusijoje apie tai kalbės Danijos studentų sąjungos tarptautinių reikalų koordinatorius Julian Lo Curlo, buvęs Europos studentų sąjungos prezidentas Adam Gajek, Suomijos studentų sąjungos Valdybos narys Roopie Tukia bei LSS Tarybos narys, VGTU Studentų atstovybės prezidentas Dominykas Tvaska.
 
Trečiąjį pranešimą apie psichinę studentų būklę akademinėje aplinkoje skaitys LSS viceprezidentė Viktorija Žilinskaitė, o diskusiją moderuos Lietuvos psichologų sąjungos Valdybos narys Rytis Pakrosnis, taip pat dalyvaus Vytauto Didžiojo universiteto psichologijos klinikos vadovė Kristina Kovalčikienė bei Lietuvos moksleivių sąjungos jaunimo politikos koordinatorė Greta Zaburaitė.
 
Taip pat Klaipėdos universiteto kieme minėsime Baltijos kelio 30 metų sukaktį. Kartu su Latvijos, Estijos ir Lietuvos studentų lyderiais sukibsime į didžiulę grandinę ir kartu sugiedosime Baltijos kelio himną.
 
Šeštadienį Šventojoje studentai dirbs darbo grupėse ir spręs opias aukštojo mokslo problemas, o vakare švęs 28 – ąjį LSS gimtadienį.