Ką veikti namuose? #1 Skaityti ir klausytis

Grįžti

Ką veikti namuose? #1 Skaityti ir klausytis
event 2020-05-13 domain Žinauviska.lt

Ką veikti namuose? #1 Skaityti ir klausytis

Siekiant kovoti su koronaviruso pandemija, svarbu likti namie, reguliariai plauti rankas ir stengtis riboti socialinius kontaktus. Girdėjome tai jau tikriausia milijoną kartų ir galime visi kartu sutarti, kad namie sėdėti jau juodai užkniso (net jei taip gelbėjame pasaulį). Tačiau likti namie dar nereiškia tuščiai švaistyti laiką. Priešingai, tai tinkamiausias metas išmokti ką nors naujo.

Vieni sako, kad karantino pabaiga jau ne už klanų, kiti – nėra tokie optimistiški. Kad ir kaip bebūtų, mes kviečiame dar truputį pakentėti ir į karantiną žiūrėti atsakingai ir esant galimybei likti namie. Jei visi atsakingai laikysimės karantino, jis tikrai greičiau pasibaigs. 

Nuo šiandien kiekvieną dieną dalinsimės po idėją, ką dar galima nuveikti būnant namuose. Iš viso pasidalinsime 10 idėjų, o tau belieka tik spėti jas visas išbandyti. 

#1 Skaityti ir klausytis

Jei tu jau seniai ketinai įveikti „Karą ir taiką“, bet tave gąsdino šio romano apimtis, tai dabar pats laikas jį perskaityti. Ir net nereikės jo niekur su savimi nešiotis. Beje, apie klasikinius kūrinius: pavyzdžiui, naudodamiesi projektu „Gutenberg“, skaitytojai gali nemokamai parsisiųsti įvairių knygų, o  pasitelkęs programą Wattpad galėsi atrasti naujausią leidybos sensaciją, o gal net ir ją parašyti!

Jei labiau mėgsti ne skaityti knygas, o jų klausytis, paieškok jų programoje „Digitalbook“ (kurioje taip pat siūlomos e. knygos) arba  „Audiobooks“, „Spotify“ pateiktame sąraše, kuriame rasi valandų valandas įrašytų įvairių autorių, nuo Oscaro Wilde‘o iki Franzo Kafkos, kūrinių.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.