Kiek tėvams šiemet kainuos rugsėjis?

Grįžti

Kiek tėvams šiemet kainuos rugsėjis?
event 2019-08-28 domain Diena.lt label_outline Spaudos apžvalga

Kiek tėvams šiemet kainuos rugsėjis?

Keista rudens aritmetika – tėvai mokyklinėms prekėms išleidžia šimtus, o prekybininkai tikina, kad būtiniausių prekių krepšelį galima suformuoti ir už kelias dešimtis eurų.

Išpurčiau visus stalčius

Prieš metus sulaukiau nemažai kritikos iš skaitytojų ir savo aplinkos žmonių, esą 300 eurų, kuriuos išleidau ruošdama vyresnėlę į pirmąją klasę, – protu nesuvokiama suma.

Diskusija beprasmė, kaip ir ginčai apie skiepus. Vis dėlto kritikus nuraminsiu – šįsyk išleidau kur kas kuklesnę sumą, bet tik todėl, kad prieš metus pirkta uniforma neprarado savo pirminės išvaizdos, o kuprinė, kurią su gera nuolaida pirkau pernai už 64 eurus, atrodo lyg ką tik nuimta nuo lentynos. Beliko tik išpurtyti pavasarinių sausainių trupinius ir iš kampučių surinkti priekinėje kišenėje užsilikusius saldainių popierėlius.

Ačiū dėdėms ir tetoms už Kalėdų dovanas – flomasterius, akvarelę ir guašą. Atsargų rašomojo stalo stalčiuose tiek, kad galėčiau pasidalyti su kaimynais iš antrojo aukšto. Revizijas rekomenduoju padaryti visiems – ne tik daug lobių rasite, bet ir dešimtį eurų sutaupysite.

Daugiau skaitykite čia.